# Taylan Antalyalı | Samsunspor'da Kiralık - Sayfa 72 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Taylan Antalyalı | Samsunspor'da Kiralık

Kendisini herzaman hazir tutmali herzaman iyi bir performans sergilemeli cunku 1 Mac idare edecek olursa begenmeyenler yetersiz bulanlar cikacak ortaya

Kesinlikle haksizlik oldugunu dusunuyorum,bende her turlu kredisi var cunku her Mac elinden geleni yapiyor takimi icin savasiyor

Bugün yine çok beğendim.

Orta sahaya mücadele gücü getirdi. Helal olsun. Emre Kılınç ile hakikaten iyi çalışıyorlar maç boyu. Öyle adam arkasında saklanayım, sahte koşu yapayım, gölge pres uygulayayım yok.

Nazar değmesin.

Bugün yine çok beğendim.

Orta sahaya mücadele gücü getirdi. Helal olsun. Emre Kılınç ile hakikaten iyi çalışıyorlar maç boyu. Öyle adam arkasında saklanayım, sahte koşu yapayım, gölge pres uygulayayım yok.

Nazar değmesin.
Hoca taylani selcuka emanet etmis, yakinda gölge preside gelir pasta nasil kesilir de. Saka bir yana selcuk acaba taylana ne gösterecek acaba?

Mi 9T Pro cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Acayip yorulmuş durumda her halinden yorgunluğu belli oluyor, az dinlenmesi gerekiyor

Ona rağmen iyi mücadele ediyor

Yedeği olmaması kendisini de kötü etkiliyordur

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Önümüzdeki haftayı bay geçen takım biziz. Bu çok doğru bir zamanda bize denk geldi. En çok da Taylan'a yarayacaktır şüphesiz.

Çocuk sahada basmadık yer bırakmıyor. Çok hırpalandı tek başına tüm orta sahanın yükünü taşıyor haftalardır.

sent via GSC

Şöyle bir durum var Taylan(25) Emre Kılınç(26) yaşında kaza bela gelmezse başlarına çok uzun süre Galatasaray'a hizmet edebilecek 2 oyuncu çalışkanlığı ve tekniği ile çok önemli işler yapıyorlar saha içinde mesela Oğulcan(24)'da form savaşında olduğunu çıkıp bu takıma katkı verebileceğini gösterdi son maçlarda

Bu benim için çok önemli bir şey umarım daha da genç yaşlarda yerlileri Kerem(22) Emin(17) gibi gençleri de dahil edebiliriz bu takıma transfer gündemimiz Ali Akman(18) Burak İnce(16) gibi gençler olur

Üst Alt