# Taylan Antalyalı | Samsunspor'da Kiralık - Sayfa 84 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Taylan Antalyalı | Samsunspor'da Kiralık

Ozan Tufan'a teklif götüren kör scoutlardan birini kafalayıp fiyat getirmek lazım. Tabii Sürmene havutçusu da milli takıma alırsa daha da palazlanabilir. Doğru yolda Galatasaray'ın ihtiyacı Taylan'dan büyük, o kabak gibi açık da kapatılırsa Taylan kariyer performansına rağmen en azından bugünkü pozisyonundan düşebilir. 8'de ne verir bilemiyorum ama dünya futbolunun çok daha seyrelmiş pozisyonunda sıyrılmış bir adam olduğunu varsayarsak her türlü girişime de uygun bir oyuncu haline getirmeliyiz.
ne anlatmaya calistin cok merak ettim.hic bisey anlamadim iyi mi kotu mu dedin?

SM-P610 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ozan Tufan'a teklif götüren kör scoutlardan birini kafalayıp fiyat getirmek lazım. Tabii Sürmene havutçusu da milli takıma alırsa daha da palazlanabilir. Doğru yolda Galatasaray'ın ihtiyacı Taylan'dan büyük, o kabak gibi açık da kapatılırsa Taylan kariyer performansına rağmen en azından bugünkü pozisyonundan düşebilir. 8'de ne verir bilemiyorum ama dünya futbolunun çok daha seyrelmiş pozisyonunda sıyrılmış bir adam olduğunu varsayarsak her türlü girişime de uygun bir oyuncu haline getirmeliyiz.
evet :unsure:

ne anlatmaya calistin cok merak ettim.hic bisey anlamadim iyi mi kotu mu dedin?

SM-P610 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İyi oyuncu ama Galatasaray'ın tüm ihtiyaçlarını karşılayacak kadar değil. Doğru piyasa ve çalışmayla Ozan Tufan danasının 10 milyon ettiği yerde benzer bir teklif getirilebilir ama bunun için Şenol isimli sipsinin de milli takıma alıp biraz daha vitrin bir oyuncu haline getirmesi gerek dedim.

belhandanın bjk orta sahası gibi oynadığı etebonun saracchinin arkasına saklandığı maçta tek başına fazla bile iyi oynamıştır.

Oğlanın çapı bu ne eksik, ne fazla. Beşiktaş'ta daha iyisi 80'de giriyor, bizde Taylan olmasa oynatacak topçu yok. Sıkıntı başka yerde.

Üst Alt