TBBL 17.Hafta | Fenerbahçe 76-62 Galatasaray | 7 Mart | Maç Sonucu - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TBBL 17.Hafta | Fenerbahçe 76-62 Galatasaray | 7 Mart | Maç Sonucu

Cevap: TBBL 17.Hafta | Fenerbahçe 25-25 Galatasaray | 7 Mart Pazar | Devam Ediyor | G

3'e bir gelipte boş dönen bir takım ilk defa görüyorum :D

Cevap: TBBL 17.Hafta | Fenerbahçe 25-25 Galatasaray | 7 Mart Pazar | Devam Ediyor | G

Salak bu fenerliler :)

3 e 1 yakaladılar bizi atamadılar. ahahaha

Cevap: TBBL 17.Hafta | Fenerbahçe 29-25 Galatasaray | 7 Mart Pazar | Devam Ediyor | G

izlemeyin arkadaşlar. o kadsar rezalet bir oyun oynuyorz ki, pota altından atış yok, 3 sayılık atış yok, acemi gibi top kayıpları ve koskoca 2. periyotta atılmış 2 sayı var. Galatasaray bayan basketbol takımı 2 sayı attı 8 dakikada.

Cevap: TBBL 17.Hafta | Fenerbahçe 29-25 Galatasaray | 7 Mart Pazar | Devam Ediyor | G

Yasemin horasan son üç atıştan birini dahi sokamadı.

Cevap: TBBL 17.Hafta | Fenerbahçe 31-25 Galatasaray | 7 Mart Pazar | Devam Ediyor | G

İlk çeyrekte ne kadar iyiysek, 2. çeyrekte onun 3 katı reziliz.

Cevap: TBBL 17.Hafta | Fenerbahçe 31-25 Galatasaray | 7 Mart Pazar | Devam Ediyor | G

nevriye topu alıyor, karpuz atar gibi zıplamadan atıyor ve deliksiz basket.

izlemeyin arkadaşlar. o kadsar rezalet bir oyun oynuyorz ki, pota altından atış yok, 3 sayılık atış yok, acemi gibi top kayıpları ve koskoca 2. periyotta atılmış 2 sayı var. Galatasaray bayan basketbol takımı 2 sayı attı 8 dakikada.

Bireysel takımız. Organizasyon 0.

Yahu ne kadar komik çıktı top potadan. Farkı açtılar yalnız rezil oynuyoruz şuan. NEden arkadaş neden ya şu adamların sahasında kimliğimiz değişiyor her alanda bu böyle biri bana açıklasın yahu.

Yok arkadaş onu da vermeyeceklerdi resmen.

Işıl olsaydı her şey farklı olurdu...

Yok arkadaşlar resmen kimliğimiz değişiyor başka bir takım geliyor baskette futbolda voleybolda hep böyle oluyor ve ben bunu açıklayacak birşey bulamıyorum :S

Üst Alt