TBBL Playoff Yarı Final | Galatasaray (1-3) Fenerbahçe | 64-68 Veda ettik! - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TBBL Playoff Yarı Final | Galatasaray (1-3) Fenerbahçe | 64-68 Veda ettik!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: TBBL Playoff Yarı Final | Galatasaray (1-3) Fenerbahçe | 64-68 Veda ettik!

Bi isilin sakatlanmasi neleri getirdi görüyorsunuz.

Yazik oldu ya. Yenecegimize o kadarda emindimki..

Cevap: TBBL Playoff Yarı Final | Galatasaray (1-3) Fenerbahçe | 64-68 Veda ettik!

Işıl olsa bu maçı farklı kazanır sonraki maçta başabaş giderdi ama olmadı.

Canları Sağolsun...

Esra Şencebe de bu sene öyle. Ya geçen sene har ettığı girerdi bu sene üçlüğünü hatırlamıyorum. Yazmak da istemiyorum Esra'nın yeri ayrı. :)

Esra daha çok takım savunmasına katkı yaptı bu sene.Ben memnunum.Birde şu son topları oynayamıyoruz ders alınması gereken bir konu.

Fener zaten bizden daha iyi bu branşda. Bu sene de şampiyon oldular. Şimdi şampiyon olmadaık diye Augustus ve Young da gider yerine daha iyileri alınır ama onlarda takımla uyuşamaz. Biz yine şampiyon olamayaız. Seneye başarı istiyorsak Young ve Augustus kalmalı bir de Samsun Basketboldaki Esra Şencebe'nin burnunu kıran çakma Işıl Alben alınsın yeter Kara Brexton gitsin. Şaziye Karslı mutlaka gitsin.

Augustus'un kalması planlanıyor.Fenerin bizden kat kat üstünlüğü yok Işıl sakatlanmasaydı rahat alırdık maçı.Seneye iyi avrupalılar ve kaliteli Türkler ile şampiyon olabiliriz!

Arkadaşlar bu takım 4 sene önce 2.ligteydi ve bu sene 2 kupa ile bitti.Bence çok mutlu olmamız lazım.Şu anda gözlerimden yaşlar geliyor çünkü ben yıllardır bu kadar iyi mücadele eden bir GS görmedim.Kazanmak veya kaybetmek gelip geçicidir ama bu oyuncuların mücadelesi benim hayatım boyunca aklımda kalacak.Hepsini teker teker kutluyorum bize bu heyecanları yaşattıkları için.

Augustus'un kalması planlanıyor.Fenerin bizden kat kat üstünlüğü yok Işıl sakatlanmasaydı rahat alırdık maçı.Seneye iyi avrupalılar ve kaliteli Türkler ile şampiyon olabiliriz!

Fenerbahçenin bizden üstünlüğü takımın oturmuş olması bizde her ay biri alınıyor biri gönderiliyor.

Şans arkadaşLar oLur böLe şeyLer :S

gerçekten bir IşıLın sakatLanması neLere maL oLdu pff bugünde tadımız kaçtı gene.. xS

Saglik olsun, Isil'in durumu ciddi degildir umarim.

Samsun Basketbol'dan alınabilecek güzel oyuncular.

son 3 hücumu sayıya çevirseydik sonuç farklı olabilirdi sağlık olsun

Sen şampiyon olmasanda,

Kupaları almasanda,

Fenerede koymasanda

SEVİYORUZ İŞTE VAR MI DİYECEĞİN?

olimpico.jpg

Bu takımı Avrupa'da şampiyon oluyorken herkes sever, peki ya mağlupken ?

Başarılar gelir geçer, aslolan armaya olan sadakattir!

Asaletin bize yeter Galatasaray'ım!

Herşey için sağolun aslan kızlar.

Bu takımı Avrupa'da şampiyon oluyorken herkes sever, peki ya mağlupken ?

Başarılar gelir geçer, aslolan armaya olan sadakattir!

Asaletin bize yeter Galatasaray'ım!

Herşey için sağolun aslan kızlar.

Valla kardeş bu maçtan sonra bu forumda kimse mağlup olduk diye, kızlara kötü bir şey demedi. Herkes senin dediğin gibiydi.

Kazanabileceğimiz bir maçtı, gerçekten çok iyi oynadık.

Ajavon ve Katie’yi durdurmakta sıkıntı çektik, bir ara ritim tutturduklarında durduramadık bile.. Çatır, çatır attılar üçlükleri.. Hele Ajavon’un attığı vardı ki kafayı yedirdi şahsen bana.. O top nasıl girer öyle, nasıl bir şanstır anlamadım ki.. Çemberden sekti, panyanın en üst noktasına kadar yükseldi ve top çembere çarparak içeri girdi.. Bu kadarda olmaz dedirttiler insana.. Işıl ile Tuğba iyi kilitliyorlardı Işıl ciddi bir üstünlük kurmuştu hatta Ajavon’a zaman zaman..

Tuğba’nın erken faul problemine girmesi, Işıl’ın sakatlanması takımı bir anda guardsız bıraktı ve hafifleştirdi. Daha doğrusu savunmadaki agresiflik ve önde agresif savunma bir anda geriye çekilmeye, alan savunmasına döndü. Mecburduk bunu yapmaya çünkü hakemler her dokunuşta faul çalıyorlardı bir ara..

Esra, Tuğba, Şaziye boş potaya atamazken Ajavon ve Katie’nin her attığı girdi. Kaptanın sakatlığından sonra oyun aksadı çok açık belli oldu. Guard ve oyun kurma sıkıntısı yaşıyorduk zaten IŞIL’da sakatlanınca takım o bölgede tamamen çöktü.

Bir söz vardır " TAKIMIN KADERİNİ GUARDLAR BELİRLER " diye.. Forvetler, pivotlar ne kadar sayıları atsalarda herşey aslında GUARD’da çözülür. Çünkü onlara o pası verendir guard, onlara o topu çıkarandır, boş alanı yaratandır guard.. Oyunu kurandır guard, guard liderdir!

Oyun kurucusuz, lidersiz ancak bu kadar olabiliyormuş..

Yinede Aslan gibi mücadele ettiler, son ana kadar maçı kovaladılar.

Takımdaki herkese helal olsun demek istiyorum ben.. Eminim dün hiç bir ama hiç bir oyuncumuz art niyetli olarak çıkmadı sahaya, birşeyler yapabilmek için sahaya çıktı hepsi.. Savaştılar, savaşmaya çalıştılar.. Galatasaray armasına ve adına yakışır bir şekilde ASLAN GİBİ MÜCADELE ETTİLER..

Ve son olarak ta ;

BAŞARILAR GELİR GEÇER, ASALETİN BİZE YETER !

ÖYLE ŞEYLER YAŞATTIN Kİ; UĞRUNDA ÖLMEYE DEĞER !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt