Tedbir Kalkmazsa; Polat İstifa Edecek - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tedbir Kalkmazsa; Polat İstifa Edecek

G.Saray'da kritik görüşme

Galatasaray'da 14 Mayıs'ta yapılması beklenen seçimli genel kurul öncesi yaşanan gelişmelere bir yenisi daha eklendi ve Başkan Adnan Polat'la, kongre üyesi Adnan Öztürk'ün görüşmesi güne damgasını vurdu.

Adnan Polat ve Adnan Öztürk, Polat'ın ofisinde bir araya gelirken, Adnan Polat avukatı ile birlikte seçim kaosunun masaya yatırıldığı Futbol Gündemi programını izledi.

1.5 saat süren görüşme sonunda Adnan Öztürk'ün Adnan Polat'a, "Buraya Ünal Aysal'ın yönetim listesinden biri değil, son kongrede senin karşına rakip olarak çıkan Adnan Öztürk olarak geldim. Galatasaray'ın önünü açmamız gerekiyor" dediği öğrenildi.

Bu konuşmalar ve uzun süren tartışmaların ardından Adnan Polat 3 Mayıs'taki ara celseden seçimin yapılmasına dair tedbir kararı kalkmaması halinde istifa edeceğini söylediği belirtildi.

Adnan Öztürk'ün, Adnan Polat'a ayrıca, "Buradan senden bu sözü olarak ayrılıyorum. 3 Mayıs'ta tedbir kalkmazsa istifa edecek misin?" diye sorduğu ve Polat'ın, "Ben verdiğim sözün arkasında duracağım" yanıtını verdiği belirtiliyor.

ligtv

Cevap: Tedbir Kalkmazsa; Polat İstifa Edecek

Polat bu secim kararini neden aldi ?? Ibra olmadigi icin. Secim kararini verirken ama ibra olayini degil tüzügü gösterdi. Simdi mahkeme bu ibrayi gecersiz sayarsa Polat'in elinde hic bir zorunluluk kalmaz ve isterse secimi erteleyebilir/iptal edebilir. Buna benzer biseyi bugün Hukukcular Ligtv'de de söylediler. Ben aciksaci bu kadar direnen bir adamdan böyle bir hamlede beklerim.

polat secimi iptal edemez.secim kararini ibra ile alaksi yok be renkdas.

İçişleri Bakanlığı Dernekler Masası'nda sarı kırmızılı kulübe; mahkeme kararı kesinleşene kadar seçim yapılamaz uyarısında bulundu.

evet.. Sadece ortalığı bulandırabilmek için el altından gönderilen saçma sapan habere bırakın HUKUKÇU olmayı BEYNİ olan birinin inanması bile mümkün değil.

ÇÜNKÜ DERNEKLER MASASI, MAHKEME GİBİ KARAR VEREMEZ.. YANİ MAHKEME KARARI KESİNLEŞİNCEYE KADAR SEÇİM YAPILAMAZ denmesi ile yeni biryşey değil artık 7 yaşındaki çocuklar biliyor..

Ve POLAT ve yandaşlarının GALATASRARAY kulübüne karşı hukuk savaşı açıp, seçimi engelleme yolundaki büyük çabalarının sebebinin ne olduğunu, perde arkasındaki sebepleri kamuoyu daha da çok merak ediyor..

yolsuzluk???

tüm medya bir olmus polati destekliyor sanki.(fb medyasi) ntv basta olmak üzere böyle yalan yanlis haberlöeri son dakika olarak veriyor.

tüm medya bir olmus polati destekliyor sanki.(fb medyasi) ntv basta olmak üzere böyle yalan yanlis haberlöeri son dakika olarak veriyor.

O gün Fenerli birisi televizyonda konuşuyordu, kim olduğunu hatırlamıyorum. Dediler ki, Galatasaray'da başkan kim olsun sizce? Adam haklı olarak ''tabi ki Adnan Polat' olsun dedi gülerek. Yani Adnan Polat'ı ancak bir Fenerbahçe'li destekler ve sever.

İçişleri Bakanlığı Dernekler Masası'nda sarı kırmızılı kulübe; mahkeme kararı kesinleşene kadar seçim yapılamaz uyarısında bulundu.

evet.. Sadece ortalığı bulandırabilmek için el altından gönderilen saçma sapan habere bırakın HUKUKÇU olmayı BEYNİ olan birinin inanması bile mümkün değil.

ÇÜNKÜ DERNEKLER MASASI, MAHKEME GİBİ KARAR VEREMEZ.. YANİ MAHKEME KARARI KESİNLEŞİNCEYE KADAR SEÇİM YAPILAMAZ denmesi ile yeni biryşey değil artık 7 yaşındaki çocuklar biliyor..

Galatasaray Kulübü Divan Kurulu Başkanı İrfan Aktar, Dernekler Masası'ndan kulübe gelen bir yazıya açıklık getirerek, ''Dernekler Masası, kulübün bir yazısına yanıt vererek müdahalesinin olamayacağını bildirdi'' dedi.

Aktar, AA muhabirine yaptığı açıklamada, katıldığı bir televizyon programında canlı yayında bu bilginin, ''İçişleri Bakanlığı Dernekler Masası, mahkeme sonuçlanana kadar seçim yapılmaması yolunda kulübe uyarıda bulundu'' şeklinde kendilerine aktarıldığını dile getirerek, ''Ancak ben söz konusu bu yazıyı gördüm ve böyle bir şey yok. Dernekler Masası, kulübün buraya başvurusuna yanıt olarak bir yazı göndermiş. Bu yazıda da 'olayın mahkemede olduğu ve kendilerinin müdahalesinin olamayacağı' yer alıyor'' diye konuştu.

Cevap: G.Saray'da kritik görüşme

Söz polatinsa o söze güven olmaz.
Galatasaray'da 14 Mayıs'ta yapılması beklenen seçimli genel kurul öncesi yaşanan gelişmelere bir yenisi daha eklendi ve Başkan Adnan Polat'la, kongre üyesi Adnan Öztürk'ün görüşmesi güne damgasını vurdu.

Adnan Polat ve Adnan Öztürk, Polat'ın ofisinde bir araya gelirken, Adnan Polat avukatı ile birlikte seçim kaosunun masaya yatırıldığı Futbol Gündemi programını izledi.

1.5 saat süren görüşme sonunda Adnan Öztürk'ün Adnan Polat'a, "Buraya Ünal Aysal'ın yönetim listesinden biri değil, son kongrede senin karşına rakip olarak çıkan Adnan Öztürk olarak geldim. Galatasaray'ın önünü açmamız gerekiyor" dediği öğrenildi.

Bu konuşmalar ve uzun süren tartışmaların ardından Adnan Polat 3 Mayıs'taki ara celseden seçimin yapılmasına dair tedbir kararı kalkmaması halinde istifa edeceğini söylediği belirtildi.

Adnan Öztürk'ün, Adnan Polat'a ayrıca, "Buradan senden bu sözü olarak ayrılıyorum. 3 Mayıs'ta tedbir kalkmazsa istifa edecek misin?" diye sorduğu ve Polat'ın, "Ben verdiğim sözün arkasında duracağım" yanıtını verdiği belirtiliyor.

ligtv

O gün Fenerli birisi televizyonda konuşuyordu, kim olduğunu hatırlamıyorum. Dediler ki, Galatasaray'da başkan kim olsun sizce? Adam haklı olarak ''tabi ki Adnan Polat' olsun dedi gülerek. Yani Adnan Polat'ı ancak bir Fenerbahçe'li destekler ve sever.

bizde azizeyi desteklyioruz :) hele yine son mac yine sampiyonluk giderse

Adnan Polat' ın üzerindeki baskı bir hayli arttı..Yakında yiyecek ekmek bulamayacak farkında değil!!

Üst Alt