Tedbir Kalkmazsa; Polat İstifa Edecek - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tedbir Kalkmazsa; Polat İstifa Edecek

Cevap: SON DAKİKA| Seçim başka bahara mı?

srfydn Şeref Aydın N.

bakiyorum da milleti endiseli bir telas almis. merak etmeyin secim yapilacak. oyle ya da boyle yeni baskan ve yonetim belirlenecek. sabir.

Cevap: Seçim başka bahara mı?

BAHRİ HAVADIR DERKİ..

"Biliyorum ki..."

Galatasaray'a İçişleri Bakanlığı Dernekler Masası'nın yaptığı "mahkeme kararı kesinleşene kadar seçim yapılamaz" uyarısı sarı kırmızılı camiada gündemi değiştirdi.

Gelen bu uyarı sonrası Galatasaray camiasında "Seçim yapılamayacak mı? Polat ve yönetimi yola devam mı edecek? Adaylar ne yapacak?" şeklindeki tartışmalara son noktayı Lig TV Haber Müdürü Bahri Havadır koydu.

Bahri Havadır konuyla ilgili yorumunda net bir ifade kullandı ve "3 Mayıs'ta ters bir karar çıksa dahi ertesi gün Adnan Polat'ın bütün Yönetim Kurulu ile birlikte istifa edeceğini biliyorum" dedi.

Yani Havadır'a göre, mahkemeden "Mali Genel Kurul'daki ibra edilmeme kararı geçersizdir. Seçime gerek yoktur." kararı çıksa bile Polat ve arkadaşları istifa edecek. Böylece Polat yönetimi ibra edilmeme yoluyla değil, istifa yoluyla seçime gitmiş olacak.

Sonuç:SEÇİM OLACAK !

Adnan polat istifa ederse bu durum ortadan kalkmıyormu?Eğer kalkıyorsa ne diye bekliyor bu adam hala?:mad:

Kalkmıyor.. kulüp kayyuma gidiyor.. Şimdi söyleyeceklerim kesinlikle Polat desteği filan değildir ! ama bence tek yanlı kızıyorsunuz ? Tamam Adnan polat suçludur derhal gitmelidir sonuna kadar peki ! ama denetlenme için kullanılan bir oylamayı yönetimi indirmek için kullanan Yasak olacağını dernekler yasasına tabi olacağını bilebile Galatasarayı böyle KAOSA sürükleyen üyelerin hiçmi suçu yok biraz sakin sakin düşünelim.. iki tarafında birbirindne farkı yok al birini vur ötekine..

off şuan şampiyonluk hesapları yapmak varken neleri konusuyoruz ya.. Ceza yemeye bile degmeyecek ...........lar.

Kalkmıyor.. kulüp kayyuma gidiyor.. Şimdi söyleyeceklerim kesinlikle Polat desteği filan değildir ! ama bence tek yanlı kızıyorsunuz ? Tamam Adnan polat suçludur derhal gitmelidir sonuna kadar peki ! ama denetlenme için kullanılan bir oylamayı yönetimi indirmek için kullanan Yasak olacağını dernekler yasasına tabi olacağını bilebile Galatasarayı böyle KAOSA sürükleyen üyelerin hiçmi suçu yok biraz sakin sakin düşünelim.. iki tarafında birbirindne farkı yok al birini vur ötekine..

İşte burada şuçlu olan yine Polat.Davayı açanlar bizzat A.Polat'ın adamları.Hatta davaya itiraz eden kulüp avukatına kızıp,itiraz dilekçesini geri çekmesini söylemiş.

Ya seninde Rengin belli bizimde.. Harbi Polatcısın ya neyse sen doğrularınla Yaşa Bizde Gerçeklerimizle..

Herşeyden önce GALATASARAY..

İşte burada şuçlu olan yine Polat.Davayı açanlar bizzat A.Polat'ın adamları.Hatta davaya itiraz eden kulüp avukatına kızıp,itiraz dilekçesini geri çekmesini söylemiş.

Bunların hepsi söylenti ama.. daha doğru olanları bilmiyoruz.. kaldıki dediğin gibiyse Bahri Havadırın 3 mayısta aleyhte sonuc cıksa dahi topluca istifa edecekelr söylemi havada kalıyor

Bunların hepsi söylenti ama.. daha doğru olanları bilmiyoruz.. kaldıki dediğin gibiyse Bahri Havadırın 3 mayısta aleyhte sonuc cıksa dahi topluca istifa edecekelr söylemi havada kalıyor

Bir gazeteci bunları belgeleriyle ortaya koymuştu(ismini hatırlamıyorum).Ayrıca Bahri Havadır'ın dediklerine inanmıyorum.Sonuçta o da koyu Adnan Polatçı.

Bir gazeteci bunları belgeleriyle ortaya koymuştu(ismini hatırlamıyorum).Ayrıca Bahri Havadır'ın dediklerine inanmıyorum.Sonuçta o da koyu Adnan Polatçı.

en iyisi 3 mayısı beklemek lazım.. yada Adnan Polatın Çıkıp camiayı rahatlatması gerekiyor.. mahkeme kararı ne olursa olsun seçim olacak demesi gerekiyor..

Polat'ın istifa etmemesi lazım bu koşulda. Mahkeme bitene kadar kayyum klübü mahveder. Düşünsenize kim atanabilir? Fenerli başkan olursa nolcak? Kayyum'un ibrası olmaz ki...

TT arena bizim gozumuzde ALİ SAMİ YEN stadının ilk senesinde bir çok stad ihaleleri rantları varken sayın Polat sizce gider mi ? Benim aklıma bu kadar diretmesinden dolayı bundan baska bır neden gelmıyor.

O gazeteci GÖKMEN ÖZDEMİR

Yazısından bir parça

G.SARAY’DA kaos var. Kaosun çözümleri var. Tabii çözüm isteniyorsa. Ama benim gördüğüm kadarıyla özellikle Adnan Polat kanadı çözüm istemiyor. Biraz “Bize yaptıklarını ödesinler” havası da var bunun içinde biraz da “Bu koltuktaan kalkmam” havası.. 27 Mart Mali Genel Kurulu’ndan sonra oluşan karmaşanın ve açılan davaların da tek sorumlusu Polat yönetimidir.. Her ne kadar Polat “Dava açanları tanımıyorum” diyorsa da ben iddia ediyorum ki hepsini tanıyor hem de çok yakından..

DAVA açanlar kimler? Yıldırım Baki.. Tanınan adıyla Samim Baki.. Başkan Adnan Polat’ın çok yakın arkadaşı.. Bora Palaska.. Haldun Üstünel’in 30 yıllık arkadaşı.. Kayhan Berberoğlu.. Haldun Üstünel’in tribünlerde desteklediği genç ekibin lideri.. Kulübe üye olurken üyelik formunun altında Murat Yalçındağ ve Işın Çelebi imzası olan tanıdık bir sima.. Ki Işın Çelebi Kayhan Berberoğlu’nu hiç tanımadığını Haldun Üstünel’in ricasıyla formu imzaladığını söylüyor.. Ve en önemlisi Berberoğlu 27 Mart 2010 seçimlerinde 24 nolu sandığın Adnan Polat tarafından temsilcisi.. Yani anlayacağınız dava açanlara ulaşamayacak hatta tanımayacak kadar uzak değil Adnan Polat..

Ibra edilmedigi icin istifa ederse sorun olur ama kendi iradereyle istifa ettikten sonra kimse karisamaz.

Polat'ın istifa etmemesi lazım bu koşulda. Mahkeme bitene kadar kayyum klübü mahveder. Düşünsenize kim atanabilir? Fenerli başkan olursa nolcak? Kayyum'un ibrası olmaz ki...

ne fenerli baskani ya:) kayyumda secilen kisilerden olusuyor ve ayrica yeni yönetim gelene kadar

İçişleri Bakanlığı Dernekler Masası, Galatasaray'a mahkeme kararı kesinleşene kadar seçim yapılamaz uyarısında bulundu!

(Ligtv.com.tr)

Hic bir halt yiyemezler, bunlara mi kalmis bizim secim yapip yapmayacagimiz? Iyi kafalarina gore hareket etsinler, istiyorlarsa kulubu kapatsinlar. Allah'im ya guldurmesinler beni. Mahkeme'nin secimle alakasi yok, bu haberler bilerek yapiliyor, secim olacak.

TT arena bizim gozumuzde ALİ SAMİ YEN stadının ilk senesinde bir çok stad ihaleleri rantları varken sayın Polat sizce gider mi ? Benim aklıma bu kadar diretmesinden dolayı bundan baska bır neden gelmıyor.

:))) ondan önce RİVA var ...

Gelecek sezonda Transfer payları war.. Arda'nın parası war.. Forma parası war.. Kombine parası war..

Adamlar Yoğurdu tam mayaladı Kaymağı yemeye başlıyorken.. Olanlara bak.. ADAMLAR İBRA OLMADI...

Ve hala Tarih yazmaya devam ediyor..

Bunuda Tarihe bir Not olarak ekleyelim..

Üst Alt