GSC Scout - # Teji Savanier - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bu Emre'ye gözü kapalı güvenenlere de hastayım yav :asd: İdeal orta saha üçlümüz Fernando-Ndiaye-Belhanda'dan biri sürekli silinip yerine Emre yazılıyor. Sanki Dele Alli mübarek... Emre kötü oyuncu değil ama millet neye göre gözünde bu kadar büyütüyor anlamıyorum. Hepi topu Ekici, Potuk, Emre Çolak segmentinde bir oyuncu kendisi. Ligin üzerinde bir kaliteye sahip mevcut üçlümüzden bile pek memnun değilken, Savanier-Emre çok müthiş bir oyun oynattırcaklarmış ahahahha :D Bilal Kısa - Selçuk İnan ikilisinin yandan yemişi olur.

Emre bu üçlünün yanında çok önemli bir artısı var.

Adam bu skorer anlamında üç ile çarpıp iki ile bölüp 9 ile tekrar ile çarpar.....

Orta sahadan skora katkısı olabilecek tek oyuncumuz olduğu için belki bukadar tutuluyor olabilir yani

Emre akbaba çok iyi oyuncu.belhandan ,fernandodan ,feghoiden bin kat daha iyi oyuncu

SM-G610F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Buraya üye olduğumdan beri birçok oyuncu yerden yere vuruldu. Başta Bruma, Telles, Rodrigues gibi oyuncular olmak üzere. Geçmiş tüm mesajlarım görüntüleniyor mu bilmiyorum eğer mümkünse hepsinin aslında iyi ve potansiyelli oyuncular olduğunu savunmuştum ve şimdiye kadar hiçbir oyuncu da genel olarak beğenilirken eleştirdiğimi hatırlamıyorum. Emre Akbaba şu an benim için ilk oldu. Dediğim gibi kötü oyuncu değil, sezon içinde kendisine forma verildikçe pek kaygılanmayacağımız bir isim. Yani ne bileyim Belhanda 1-2 maç sakat/cezalı olsa ah yandık bittik dedirtmez. Stoper ikilisinden biri olmasa Ahmet-Semih'e kaldığımız gibi değil yani. Ama yine de dünya yıldızıymış muamelesi görüyor bu forumda sebebini bir türlü anlamıyorum. Umarım yanılırım ama kendisi kalite olarak cidden Potuk, Çolak, Ekici, Yazıcı seviyesinde. Neyse zaman gösterir.

Buraya üye olduğumdan beri birçok oyuncu yerden yere vuruldu. Başta Bruma, Telles, Rodrigues gibi oyuncular olmak üzere. Geçmiş tüm mesajlarım görüntüleniyor mu bilmiyorum eğer mümkünse hepsinin aslında iyi ve potansiyelli oyuncular olduğunu savunmuştum ve şimdiye kadar hiçbir oyuncu da genel olarak beğenilirken eleştirdiğimi hatırlamıyorum. Emre Akbaba şu an benim için ilk oldu. Dediğim gibi kötü oyuncu değil, sezon içinde kendisine forma verildikçe pek kaygılanmayacağımız bir isim. Yani ne bileyim Belhanda 1-2 maç sakat/cezalı olsa ah yandık bittik dedirtmez. Stoper ikilisinden biri olmasa Ahmet-Semih'e kaldığımız gibi değil yani. Ama yine de dünya yıldızıymış muamelesi görüyor bu forumda sebebini bir türlü anlamıyorum. Umarım yanılırım ama kendisi kalite olarak cidden Potuk, Çolak, Ekici, Yazıcı seviyesinde. Neyse zaman gösterir.
Bir şnejder deģil renktaş ama adamı demedikleri laf kalmadı .alper portuk,ozan tufan gibi çöplerle hangi zihniyet emre akbaba gibi gs fanatiği oyuncuyu bir tutar

Yusuf yazıcı çok bir oyuncu renktaş.ben onda abdulkadir ömürde gökdeniz karadenizi görüyorum

Bir şnejder deģil renktaş ama adamı demedikleri laf kalmadı .alper portuk,ozan tufan gibi çöplerle hangi zihniyet emre akbaba gibi gs fanatiği oyuncuyu bir tutar

Evet sanırım nedenlerden birini buldum. Geçtiğimiz yaz Fener de kendisini almaya çalışırken ısrarla bize imza atmaya çalışması. Bizi seçtiği için olaya biraz romantik yaklaşılıyor galiba.

Evet sanırım nedenlerden birini buldum. Geçtiğimiz yaz Fener de kendisini almaya çalışırken ısrarla bize imza atmaya çalışması. Bizi seçtiği için olaya biraz romantik yaklaşılıyor galiba.

2 3 maç kötü oynasın görürsün burayı ortada ne Emre kalır ne Akbaba çok erken sakatlandı onun için tam olarak ne verir ne vermez kimse anlamadı ondan dolayı bu destek.

Bence +5 milyon bonservis tutan oyuncularin yasini max 25 olmali. Bu adam bize gelince nerdeyse 28 yasinda olur. FFP yüzünden normalde hemen 1 sene sonra geri satmaliyiz, cünkü her gecen seneyle degeri düser diye.

Emre-Savanier ikilisinin arkasına Amartey tarzı ciğersiz biri lazım...İşte o zaman orta saha performansı sonrası ıslanırız.
Aslında Emre 'de Savanier 'de koşan mücadele eden isimler, öyle top ayağıma gelsin öyle oynarım diyen adamlar değiller sahada gerçekten iyi niyetli olarak iyi mücadele ediyorlar. Emre gücünün çoğunu hücuma harcayan bir adam, Savanier ise dengeyi muazzam yakalamış oyunun iki kısmında da etkili olabilen birisi

*Geçiş oyununda/Set hücumunda
*Orta sahanın hücum katkısında
*Pas trafiğinde/Oyun kurulumunda
*Oyunu rakip alana yıkma konusunda/Takımı atağa kaldırma konusunda

Herhangi bir sıkıntı yaşayacağımızı düşünmüyorum, ama söylediğin gibi bu adamları tam olarak tamamlayacak orta sahada kasırga estirecek bir ön libero lazım. Tam olarak Wanyama gibi bir adam bulmamız gerekiyor, sahada rakiplere kabus gibi çökecek gerekirse rakip ile tek başına "boğuşacak" fizik/kondisyon olarak tartışılmayacak bir adam. Tamam Wanyama 'yı Tottenham 'dan söküp alacak halimiz yok ama Wanyama 'nın EPL görmemiş Celtic 'deki veya Belçika liginde oynayan halini neden bulamayalım ki ?

Ama bu adamlar Fernando veya Mariano gibi 1 sezonluk futbolcu olmayacak, artık aldığımız adamları en azından 3 sezon sorunsuz kullanabileceğimiz hatta satarken de kar ile satabileceğimiz adamlardan seçmemiz gerekiyor.

Geçen hafta burada Ndiaye 'nin ne kadar mükemmel bir oyuncu olduğunu ispatlamaya çalışanlar vardı Alanya maçından sonra etmedik küfür kalmayan Ndiaye 'yi

Şimdi de yine başka konular üzerinden Emre 'yi hedef seçen arkadaşlar var

Ben inanıyorum GSC ailesi yine yanılmayacak bu kadar hor görülen Emre Akbaba iyileşip 2-3 maç iyi oynayıp katkı verince saniyesinde buraya dolup adamı De Bruyne ilan edenler de yine aynı kişiler olacak

Bu söylediğimin sonuna kadar arkasındayım, GSC ailesi beni yanıltmaz

Geçen hafta burada Ndiaye 'nin ne kadar mükemmel bir oyuncu olduğunu ispatlamaya çalışanlar vardı Alanya maçından sonra etmedik küfür kalmayan Ndiaye 'yi

Şimdi de yine başka konular üzerinden Emre 'yi hedef seçen arkadaşlar var

Ben inanıyorum GSC ailesi yine yanılmayacak bu kadar hor görülen Emre Akbaba iyileşip 2-3 maç iyi oynayıp katkı verince saniyesinde buraya dolup adamı De Bruyne ilan edenler de yine aynı kişiler olacak

Bu söylediğimin sonuna kadar arkasındayım, GSC ailesi beni yanıltmaz

Reis bakma içi boş yorumlara.. Fernando + Ndiaye + Belhanda uclusunun skora katkısı sadece 2 gol. Asist sayılarını tam bilmiyorum ama o da cok yetersizdir eminim.. Emre sakat oldugu için bircok maçı kacırdığı halde, oynadığı maclarda 2 gol 3 asisti var. Bazıları hala burun kıvırsın..

Belhanda 'nın satışı kesinse hemen bugün transferi için uğraşmamız gereken adam

Emre-Savanier ikilis orta sahamızda çok ciddi şeyler değiştirebilir, büyük takım gibi oynamamızı sağlayabilir

*Bu adamlar ile birlikte oynayacak ön libero ise kesinlikle Fernando olmamalı

ikisi de yetersiz belhanda iyi paraya yollanıp daha iyileri bulunmalı

Üst Alt