Tek Maçtan Yatan Kuponlar - Sayfa 30 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
River-Palmerias maçını izliyorum şu an. Palmerias zor kazanır gibi. Az önce tesadüfi bir pozisyon oldu boş sahada topu süremedi dangalak. Kaleci ile karşı karşıyaydı.

Bugün arjantin ligi varmış :D çok güzel gol oranları var bu ligin.O yüzden en favori liglerimin arasında.Newels old boys-Racing club maçında 1.5 üst banko gibi oran 1.50 civarı :D riske girmek isteyenler kg var veya 2.5 üst denesinler.2.5 üst 2.50 civarı.Bir de Patronato-Arsenal maçı var.O maç için de aynı bu dediklerim geçerli.Yükse oran arayanlar denesinler bu maçları

Bugün arjantin ligi varmış :D çok güzel gol oranları var bu ligin.O yüzden en favori liglerimin arasında.Newels old boys-Racing club maçında 1.5 üst banko gibi oran 1.50 civarı :D riske girmek isteyenler kg var veya 2.5 üst denesinler.2.5 üst 2.50 civarı.Bir de Patronato-Arsenal maçı var.O maç için de aynı bu dediklerim geçerli.Yükse oran arayanlar denesinler bu maçları

İlk yarıdan 1.5 üst geldi bile :D kimse yok konuda 2 gol daha olabilir maçta.Canlıdan oynayanlar gömsün parayı diyecektim ama kalsın

ilk defa konunun amacına uygun bir post atıyorum :)

bugün fener-büyükçekmece iy1
s.gijon-barcelona h2
karşıyaka - efes üst

oynadım. karşıyaka -efes maçında üst gelmedi tekten yattım. bugun tek kuponum da buydu. simdi sinirlendim yarın 10 tane kupon yapıcam :D
Ozan Tokgöz ve Muhammed Safa Eker yarına banko maçınız veya sürpriz var mı

Üst Alt