#TEKBİLEKTEKYÜREK Organizasyonu | 18.30 | GS TV | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#TEKBİLEKTEKYÜREK Organizasyonu | 18.30 | GS TV

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bunu şimdi internette gördüm maalesef gs tv uyduda olmadıgı için saolsunlar seyredemıoruz ama bu neyın organızasyonu yanı sadece birlik beraberlikmi bence taraftar olarak yardım kampanyası başlatılmalı azda olsa elimizde gelen desteği veririz .

Ümit Aktan ve Çağıl Özge Özkul sunuyor.Kupaları da koymuşlar.

a2671B.png

jVodyj.png

Ne kadar gerizekalı insanlar yönetiyor bu kulübü ya çıldırmamak mümkün değil, sen 1 milyon tane bileklik satsan ne olacak? En fazla Umut'un Olcan'ın Sabri'nin maç başı primlerini karşılayacaksın. Hak ettiğinin 10 katını kazanan çöpler def edilmedikçe bu kulüp ekonomik olarak düzlüğe çıkamaz.

sen çeri çöpü satma sözleştirmelerde kulüp adına iyileştirmeye gitme kurtuluş için hiç bir icraatta bulunma sonra bileklik satarak bugünleri atlatcam hayalini kur.
çocukların bile hayalleri daha gerçekçi. bir çocuk kadar düşenemeyen insanlar çıkmışlar ülkenin en büyük kulübünü yönetiyorlar. neyse loca vip koltuk satışları yaklaşacağı zaman bunuda indirirler kurtuluruz.

Bileklik ile kurtulus recetesi sunan bir yonetim dunyada ilk defa goruluyor galiba. Rezil olduk.

Son düzenleme:
Dursun vari bir organizasyon iyi olsa sasardim, bukadar tantana sirf bir bileklik icin degildir heralde öyle ise neyin kafasini yasiyorlar

10 liraya istersen 1 milyon tane sat. Anca Hamit'in maasini karsiliyor :red:

Kulubu taraftara acin , uyelik parasini odemeyenleri aninda cikartin listeden o zaman gorun bakalim borc nasil kapaniyor bu kulupte...

Ama olur mu ?! Liseliler hakimiyeti kaybeder...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt