Teke Tek - Deprem Yayını | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Teke Tek - Deprem Yayını

Beğenmedim cevabını başkan. Teknokrasi istiyoruz.

yav başında olan adamların çoğunun cvsine, bitirdiği okullara, gördüğü, eğitim aldığı ülkelere bak. insanoğlu dediğin muhtar olsa kıçı arşa çıkıyo o yüzden televizyonda sevdiğimiz adama bakıp bunlar yönetse uçarız diyemiyorum. çünkü o koltuğun ağırlığını kaldırmak üstüne oturmaktan daha güç bişey. eğitim önemli bişey ama ahlak olmazsa olmaz.

yav başında olan adamların çoğunun cvsine, bitirdiği okullara, gördüğü, eğitim aldığı ülkelere bak. insanoğlu dediğin muhtar olsa kıçı arşa çıkıyo o yüzden televizyonda sevdiğimiz adama bakıp bunlar yönetse uçarız diyemiyorum. çünkü o koltuğun ağırlığını kaldırmak üstüne oturmaktan daha güç bişey. eğitim önemli bişey ama ahlak olmazsa olmaz.
Kimseden ahlaklı olmasını beklememek gerekir. Yasaya ve onun üstünlüğüne güvenmek dışında yapacak bir şey yok. Bunun tesis edilmesi ve denetlenmesi gerek sadece.

Kimsenin ahlakını da ölçemeyeceğimize göre eğitimden ilerlemek tek çıkar yol gibi, en azından ölçülebiliyor çünkü.

bu deprem kuzey anadolu fay hattını yani, istanbul-bursa'nın bulunduğu bölgeyi etkilemez ama antalya-adana'yı kapsayan akdeniz fay hattını etkileyebilir dedi celal hoca

Teke tek izliyorum gayet güzel.bir program Adana'nın Bld başkanı bağlandı adam 2 kelimesinden birisi siyaset millet ittifakı Bld başkanları cart curt ulan sovecektim az kaldı böyle günde siyasetmi yapılır bu tip kafa tasci zihniyetler komple temizlensin artık bu ulkede

Üst Alt