Teknik Direktör Nöbeti - Sayfa 290 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Fatih hoca kendisi birakmadigi sürece bir degisim olmayacak ve Bana göre devam etmeli cunku bir sekilde takimi toparlayacaktir daha önce yapti bunu defalarca

Oldu da Fatih hoca ayrildi Kim gelirse gelsin taraftar zaten begenmeyecek yerden yere vuracak

Fazla geriye gitmeye de gerek yok gelmis gecmis en iyi baslangici yapan ve gercekten ligin üstünde bir futbol oynatan Tudor’la ilgili o meshur 8 hafta da bir sekilde bok atmak icin insanlar 40 takla atiyordu

Hamzaoglu da ayni sekilde basarili olmasina ragmen irkci,yabancilari oynatmiyor gibi sacmaliklar yazildi bu konuda kendime de öz elestiri yapiyorum ayrica

Bu yuzden su gelsin bu gelsin gibi sacmaliklara girmeyin,istediginiz kriterlerde bir hoca geldiginde bile bir sekilde bok atacak birseyler bulursunuz siz

Sonra da istikrar ve sabir dan bahsedersiniz

Gelecek olacak yabanci teknik direktore iyi bir butce verme durumumuz var mi? Yok. Guardiola’yu getirsen bile transferler icin iyi bir butce ayirmadigin surece basarili olma sansin yok. Avrupa’nin 5 buyuk liginden bonservisi ile iyi bir oyuncu alabilir miyiz? Zor. Iskandinav ulkeleri butcemize uygun diyoruz ama bulundugumuz durumdan dolayi Coulibaly’e 2m bile verip alamadik. Bu sezondan sonra FFP bitiyor ama gelecek sezon limit konusunda sorunlar yasayacagimizi dusunuyorum.

Hagi,Popescu,Taffarel ve milli takımı dunya 3. Cüsü yapan kadro varken Fatih hoca imparatore....

Tamas,petre,bratu,pinto,orhan ak lı kadro varken ama Fatih hoca ne yapsın ki kadro zayıf......

Eeee ne olacak bu işler,büyük hoca olmak nasıl oluyor????

Sonraki başkanımız ya da Sportif Direktörümüz Fatih Terim olursa kimin olduğu önemli değil, o olmazsa her hoca belirli bir dönemde altından kalkmaya %95'in gücünün yetmediği bir zorluk içinde kalacaktır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt