Teknik Direktör Nöbeti - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
hocam..
geçen sene bugünlerde nasıl ünal aysal'ı kovduysak bunları da kovacağız. ünal aysal da zarar verdiğini anladı ve bıraktı. iş işten geçmeden bu çapsızlar da defolup gitmelidir. TEK AMACIMIZ GALATASARAY yeniden ŞAMPİYONLUĞA oynamalı 21. şampiyonluğunu kazanmalıdır...

ünal aysal adamdir ve kendi istifa edip gitmistir

bunlar polat tayfasindan asla istifa etmezler kulübü iyice batirmadan

[h=1]Ahmet Çakar, Galatasaray’ın yeni hocasını açıkladı[/h]Fenerbahçe ve Trabzonspor’un eski teknik direktörü olan ve şu anda yorumculuk yapan Ersun Yanal’ın, Galatasaray’ın yeni hocası olabileceğini dile getiren Ahmet Çakar, Yanal’ın şu an Bodrum’da bir teknede görüşme yaptığını da iddia etti.

Burak Yılmaz’la sorun yaşadığı öne sürülen ve 2 haftada 1 puan toplayabilen Hamza Hamzaoğlu yerine Ersun Yanal’ın geçebileceği iddia edildi.

Ahmet Çakar, Ersun Yanal’ın yeni hocası olacağını söyledi.

Aynı programda Rasim Ozan Kütahyalı da Ersun Yanal’ın Galatasaray’a gelemeyeceğini, Galatasaray taraftarının bunu kabul etmeyeceğini söyledi.

Ahmet Çakar ise Ersun Yanal’ın gelebileceğini, büyük konuşmamak gerektiğini dile getirdi.

“Günahım kadar sevmediğim Ersun Yanal, Antalya’da teknede Hamza’yı yeme operasyonu yapıyor olabilir.” diyen Ahmet Çakar, Galatasaray’da suların durulmadığını söyledi.

Kaynak Mynet

bomba_iddia_galatasaray_ersun_yanal_1411381593_0796.jpg

yok fenerbahçeliymiş, yok geçmişinda şu varmış falan filan hiçbirşey dinlemeyeceksin. ilk iş ersun yanal gelmelidir.

Ben Galatasaray yönetimi olsam kendimi yirtarim , keserim, döverim...sirf JURGEN KLOPP bu takimin basina getirmek için.

10 yil mükavele'de imzalatirim,

sonra'da çekip giderim.

Klopp.jpg

179195786_3027271.jpg

jurgen-klopp-borussia-dortmund.jpg

Anlayin bunu artik, bize Hamza gibi ezik teknik traktörler yetmiyor !!! HAMZA = LOSER HOCA !! KLOPP = ALEMIN KRALI, WINNER'IN WINNER'I !!!

IN KLOPP WE TRUST

Son düzenleme:
Ersun gelince Umut'tan falan kurtulacağınızı sanıyorsanız yanılıyorsunuz.2008-2009 sezonunda Umut'u full kanatta oynattı.

8bzlnr.png

Xo6BWo.png

teknik adam değişikliği bizi yine şampiyon yapar. bizim kanımızda var bu tür radikal kararlar bize yarıyor. yalnız ilk 7-8 haftada olması lazım. hamza hoca takım üzerinde hakimiyetii tamamen yitirdi. hiç sevmesemde ersun hoca bile gelirse şampiyon olabiliriz. ersun hoca genelde 4-3-3 oynatır takımı. jose-melo-selçuk üçlüsünü çok sık kullanacak demektir.

Gavat Ersun dışında pek bir alternatifimiz yok açıkçası.Yabancı gelirse bu sezon bir cacık olmaz bizden.

valla bence ersun gavat değil.. azize ve onun gibi karaktersizler haksız yere çamur attı..

10 numara hoca.. aktif türk td'ler içinde en iyisi..

2 sezon 10'ar puan fark attığımız feneri şampiyon yaptı.. alırsak fenerlileri senelerce ağlatır.. aziz bi 10 sene daha temiz küfür yer..

angutlar o kadar transfer yapana kadar bu adamı tutsaydı çok daha iyi yerlerde olurlardı..

valla bence ersun gavat değil.. azize ve onun gibi karaktersizler haksız yere çamur attı..

10 numara hoca.. aktif türk td'ler içinde en iyisi..

2 sezon 10'ar puan fark attığımız feneri şampiyon yaptı.. alırsak fenerlileri senelerce ağlatır.. aziz bi 10 sene daha temiz küfür yer..

angutlar o kadar transfer yapana kadar bu adamı tutsaydı çok daha iyi yerlerde olurlardı..

Ben o kadar iyi hoca olduğunu düşünmüyorum açıkçası.

Terim-Aysal krizi,Mancini'nin deplasman performansı Ersun'un işine yaradı.

Ayrıca biz kupada sonuna kadar gittik.ŞL'de son 16 yaptık ama Fener Avrupa'dan men aldı ve kupada ilk turda elendi.Ersun'un elinde sadece lig vardı ve bunun sonucunda şampiyon oldular.Mesela Fener Avrupa'da oynasaydı o sezon da biz şampiyon olurduk.

Ha gelirse şampiyon yapabilir Zira Hamza bile şampiyon yapti.Ben Daum'u isterim sahsen

Ben o kadar iyi hoca olduğunu düşünmüyorum açıkçası.

Terim-Aysal krizi,Mancini'nin deplasman performansı Ersun'un işine yaradı.

Ayrıca biz kupada sonuna kadar gittik.ŞL'de son 16 yaptık ama Fener Avrupa'dan men aldı ve kupada ilk turda elendi.Ersun'un elinde sadece lig vardı ve bunun sonucunda şampiyon oldular.Mesela Fener Avrupa'da oynasaydı o sezon da biz şampiyon olurduk.

Ha gelirse şampiyon yapabilir Zira Hamza bile şampiyon yapti.Ben Daum'u isterim sahsen

eski daum olsa iyi de onun artık futbolla pek alakası kaldığını düşünmüyorum..

mancini'nin olduğu sene TR kupasında ilk turlarda ite kaka gittik.. penaltılarla kupaya çok erken de veda edebilirdik.. şansımız yaver gitti..

ersun kesin başarılı olur.. denizli ve gençler gibi takımlarla bile çok başarılı işler yaptı.. avrupa'da turlar atladı.. milli takımın başındayken çok iyi futbol oynattı.. hakan şükür ve cemaat lobisi başını yedi.. cemaat için hakan şükür milli başarının önündedir.. (ayrıca not: hakan şükür cemaat olmasaydı en fazla 30-32 yaşında emekli olurdu..)

o dönemde çok net hatırlıyorum cemaatten arkadaşlarım hakan şükür'ü savunmak için ersun'a bok atıyordu.. gariptir ki ben de Galatasaray'lılığın verdiği gazla yedim o numaraları ve hakan'ı destekledim.. ancak ersun kesinlikle haklıydı ve hakan'ın miadı dolmuştu.. işin trajikomik yanı bu ersun'a bok atıp hakan'ı savunan cemaatçilerden biri futbol topu görse karakola bomba diye götürecek kadar futboldan bihaber bir adamdı..

yani tamamen siyasi sebeplerle daha o zamandan çamur atılmaya başlanmış bir adamdır ersun.. Türk futbolu için bir cevherdir..

angutbahçeyi neredeyse 30 yıldır izlerim.. iyi top oynadıkları bir löw bir de ersun dönemi var aklımda.. (daum varken de her maç bir 20-30 dakika çok iyi tempo yaparlardı ve maçları koparırlardı..)

bu 3 adam dışında fener 30 senedir leş top oynuyor.. öncesini bilemem.. 89'daki 103 golle şampiyon oldukları seneyi saymıyorum.. 1990'lara kadar Türkiye'de mickey mouse futbolu oynanıyordu.. :p

eski daum olsa iyi de onun artık futbolla pek alakası kaldığını düşünmüyorum..

mancini'nin olduğu sene TR kupasında ilk turlarda ite kaka gittik.. penaltılarla kupaya çok erken de veda edebilirdik.. şansımız yaver gitti..

ersun kesin başarılı olur.. denizli ve gençler gibi takımlarla bile çok başarılı işler yaptı.. avrupa'da turlar atladı.. milli takımın başındayken çok iyi futbol oynattı.. hakan şükür ve cemaat lobisi başını yedi.. cemaat için hakan şükür milli başarının önündedir.. (ayrıca not: hakan şükür cemaat olmasaydı en fazla 30-32 yaşında emekli olurdu..)

o dönemde çok net hatırlıyorum cemaatten arkadaşlarım hakan şükür'ü savunmak için ersun'a bok atıyordu.. gariptir ki ben de Galatasaray'lılığın verdiği gazla yedim o numaraları ve hakan'ı destekledim.. ancak ersun kesinlikle haklıydı ve hakan'ın miadı dolmuştu.. işin trajikomik yanı bu ersun'a bok atıp hakan'ı savunan cemaatçilerden biri futbol topu görse karakola bomba diye götürecek kadar futboldan bihaber bir adamdı..

yani tamamen siyasi sebeplerle daha o zamandan çamur atılmaya başlanmış bir adamdır ersun.. Türk futbolu için bir cevherdir..

angutbahçeyi neredeyse 30 yıldır izlerim.. iyi top oynadıkları bir löw bir de ersun dönemi var aklımda.. (daum varken de her maç bir 20-30 dakika çok iyi tempo yaparlardı ve maçları koparırlardı..)

bu 3 adam dışında fener 30 senedir leş top oynuyor.. öncesini bilemem.. 89'daki 103 golle şampiyon oldukları seneyi saymıyorum.. 1990'lara kadar Türkiye'de mickey mouse futbolu oynanıyordu.. :p

Ersun milli takımdayken evimizde Ukrayna'ya 3-0 yenilmiştik.Terim geldikten sonra deplasmanda Ukrayna'yı 1-0 yendik.Ayrıca Fener'i 5-1 yendiğimiz maçta Hakan Şükür'ün gollerinden sonra yorumcu Ersun'un dili bir yerlerine kaçmıştı.Hakan o kadar da bitik değildi.

Daum 2003-2004,2004-2005,2005-2006,2009-2010'da Fener'i 3 kulvarda iyi götürdü.Bursa dönemi kötü ama kadro kötüydü.Daum'un kesinlikle iş yapacağını düşünüyorum.

Ersun milli takımdayken evimizde Ukrayna'ya 3-0 yenilmiştik.Terim geldikten sonra deplasmanda Ukrayna'yı 1-0 yendik.Ayrıca Fener'i 5-1 yendiğimiz maçta Hakan Şükür'ün gollerinden sonra yorumcu Ersun'un dili bir yerlerine kaçmıştı.Hakan o kadar da bitik değildi.

Daum 2003-2004,2004-2005,2005-2006,2009-2010'da Fener'i 3 kulvarda iyi götürdü.Bursa dönemi kötü ama kadro kötüydü.Daum'un kesinlikle iş yapacağını düşünüyorum.

daum ligi zaten götürür ama fenerle avrupa karnesine bakınca bizim aradığımız adam olmadığını düşünüyorum.. hayırlısı neyse o olsun..

aga ali dürüst albayrak koalisyonuyla floryada otoriteyi sağlama aldıktan sonra skibbe gibi taktik olarak başarılı bir td getirirsek çok başarılı olabileceğimizi düşünüyorum tabi akıllara prandellide gelmiyor değil ama skibbe ligi tanıyor daha önce görev aldı bizde gayette başarılıydı şansı hakediyor...

MİCHEAL SKİBBE GALATASARAY'A!!!!!!!!!!!!!!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt