Teknik Direktör Nöbeti - Sayfa 357 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu hocayı tanımıyorum. Eğer transfer gerçekleştiyse umarım en azından ofansif olarak kaliteli bir takıma dönüşürüz. Bu gerçekleşirse Türkiye’de başarı için büyük ölçüde yeterli olur.

Okan, Sergen ve Bülent gibi hocaları isteyenleri, bu adama Guardiola’nın yardımcısı ve iki takımlık teknik direktör diyerek aşşağılayanları anlamıyorum.

1. Kaliteli, çıkışta olan hiç bir hoca Türkiye’ye gelmez. Ülke hem futbol olarak hem de finansal anlamda ciddi çöküşte. Bazı yazılan isimlere bakıyorum da arkadaşların rüyadan uyanması gerekiyor.

2. Sergen, Okan ve Bülent’in iyi teknik direktör olduklarını düşünmüyorum. Gelirlerse orta ve uzun vadede başarılı olabileceklerini düşünmüyorum.

3. Bu takıma çok ciddi yatırım yapılan gençleri ofansif olarak iyi oynatacak biri lazım. Bu adam da o profile uyuyor gibi görünüyor.

Hiç tanımasam da Pep gibi bir adamın yanında bunca yıl çalışmış bir hocayı hepsine tercih ederim.

Gönül isterdi ki, çok kaliteli bir hoca getirelim ama seçenekler arasında en iyisi bu adam olabilir. Ülkenin gerçekleri şu günlerde çok kötü. Yapılması gereken şey destek olmak.

Ben negatif bakmıyorum. Bekleyip görelim.

teknikdirektorluk kariyeri kisacik olan bi adami arastirmis futbol dehalari yemeyip,içmeyip 😬 amerikanin newyork haw haws takiminda gorev yapan birini arastirmak lazim tabi,newyork haw haws herşeyi belli ediyor..... lan teknikdirektorluge adimini yeni atmis biri flamengoda jesus sonrasi baskiyla yapamamış,torrenta ne ovgude ne yergide bulunulur an itibariyle.nesini arastiriyosun

teknikdirektorluk kariyeri kisacik olan bi adami arastirmis futbol dehalari yemeyip,içmeyip 😬 amerikanin newyork haw haws takiminda gorev yapan birini arastirmak lazim tabi,newyorl haw haws herşeyi belli ediyor

Adam gece gece maclari acmis, bakmis, izlemis. Kendi yeteneklerine göre analiz yapmak istemis. Bunda simdi dalga gecilecek ne var? Nedense bu ülkede hep degisik bir sey yapmaya calisanlar hatta sadece bir sey yapmaya calisanlar hic bir sey yapmayanlar veya yapamayanlar tarafinden niye bunu yapiyorsun diye laf yiyor.

Adam gece gece maclari acmis, bakmis, izlemis. Kendi yeteneklerine göre analiz yapmak istemis. Bunda simdi dalga gecilecek ne var? Nedense bu ülkede hep degisik bir sey yapmaya calisanlar hatta sadece bir sey yapmaya calisanlar hic bir sey yapmayanlar veya yapamayanlar tarafinden niye bunu yapiyorsun diye laf yiyor.
Kendisini tanimiyorum,bana kotulemek icin atilmis bi tweet gibi geldi,terimciler doluşmuş çünkü hemen.o yuzden komigime geldi.ben oyle emek verecek birine laf edecek biri degilim,hararetle yazdigim bi yorum olabilir.ama benim hicbisey yapmadığımi da sen bilemezsin.iyi forumlar

İşte Domenec Torrent'in ekibi...
🔸Yardımcı Teknik Direktör: Jordi Guerrero
🔸Yardımcı Teknik Direktör: Jordi Gris
🔸Kaleci Antrenörü: Ricard Segarra
🔸Athletic/Physical Coach: Julian Jimenez

Julian jimenez şuan aktif olarak huesca da kondisyonerlik yapıyor

İşte Domenec Torrent'in ekibi...
🔸Yardımcı Teknik Direktör: Jordi Guerrero
🔸Yardımcı Teknik Direktör: Jordi Gris
🔸Kaleci Antrenörü: Ricard Segarra
🔸Athletic/Physical Coach: Julian Jimenez

Julian jimenez şuan aktif olarak huesca da kondisyonerlik yapıyor

Alakasız ama Narcos dizi müziği geldi aklıma okurken.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt