Teknik Direktör Nöbeti - Sayfa 49 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Artistlik ile alakası yok sadece o fikre şiddetle karşı çıkıyorum . Barcelona gladbach demesi veya denilmesi abartılı ve yanlış tanıtım bence. Bizim real hazırlık maçında tika taka 3-4 pass yaptık iyi o zaman Hamza Hamzaogulu da tika taka yaptırımı diyelim şimdi.
Gladbach in oyunu tika taka ile hiç bir alakası yokdu ve yok. Maç içinde 2-3 dört hızlı kere pas yapmak ile tika taka takımı olunmuyor ama bu benim fikrim. Barça gibi 90 dk yap o zaman tika taka oynuyorlar diyelim. Bide dediğin gibi daha hızlı versionu yapsınlar hele birde.
Tika taka yı bukadar ucuz harcanmamali.

Katiliyorum ya uc pas yapana tiki taka diyor millet. Adamlar 4 pasta 40-50 metre mesafe geciyorlar, ayni Rizeden yedigimiz goller gibi bunun neresi tiki taka

Bana göre daha cok Arsenal "One Touch Futbolu" mesela

Gladbachin oyunu nekadar Tiki-Taka veya degil konu degildi benim icin.
Camia ve Internet de o terim kullanildigi icin bende yazdim. (ohne Wertung)
Evet haklısın . Hiç duymamıştım vallahi öyle denildiğine. Bilgilendirdiğin için saol ve Arsenal modeline daha yakın bencede. Barça one touch football + posisyon kayma oyunu ki çok zor o oyun. İzleyici için tabiki one touch daha keyif verici

Kardeş sen Rodgers Liverpool'a gökten mi indi sanıyorsun?

Adam Galler'i, koca ülkeyi premier ligle tanıştırdı Swansea'yle...

Hani övdüğün Karanka var ya onu övme demiyoruz yine öv.

Fakat bir taraftan onu överken misliyle o işi yapmış bir hocayı gömmeye çalışman komik oluyor ondan bahsediyorum.

Transferdi şuydu benim de eleştireceğim birçok yanı var Rodgers'ın fakat kalkıp da yerin dibine batırmıyoruz yani.

Sen 2 tane eksisi varsa 10 tane artısını da götürüyorsun. Böyle bakarsan hoca kalmaz piyasada.

Di Canio mevzusunda da 180 derece dönmeni yakıştıramadım. Biz de Prandelli'yi savunduk ama dönmedik :D

1. Rodgers Galatasaraya gelse Liverpoolda harcadigi paranin 1/80i bile harcayamaz.

2. di canio yorumum tamamen troll yorumuydu adamin en tuhaf resimlerini paylastim cddn di canioyu istemedigimi düsünmen çok komik

3. canuzluk yapma

1. Rodgers Galatasaraya gelse Liverpoolda harcadigi paranin 1/80i bile harcayamaz.

2. di canio yorumum tamamen troll yorumuydu adamin en tuhaf resimlerini paylastim cddn di canioyu istemedigimi düsünmen çok komik

3. canuzluk yapma

İnsan gibi sebepleriyle konuyu açıklıyoruz verdiğin cevaba bak :D

Senin gibi biriyle bırak futbolu normal muhabbet bile hata.

Karşımıza alıp ne anlatsak anlamayacaksın çünkü.

Zor ama hayatında başarılar ne diyelim. :)

NTVSpor'a göre:

gstekdik4_F0Z2U.jpg

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt