Tekyumruk'tan Açıklama - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tekyumruk'tan Açıklama

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Tekyumruk'tan Açıklama

Galatasaray lazio gibi komünist bir siyasi idolojik taraftarın takımı değil. yada A.Bilbao gibi muhafazakar bir grubun takımıda değil. Bu tür siyasi amaçlı gruplar Galatasarayda asla barınamaz, desteklenemz. Bu kulüp Türkiyeye mal olmuş her kitle tarafından sevilen bir kulüptür. Kimse bu kulübü belli bir kesime pay biçmesin.

Lazio faşist bir takımdır. ;) Mussolini'nin takımıdır.

Lazio faşist bir takımdır. ;) Mussolini'nin takımıdır.

Arkadaş Livorno ile karıştırdı sanırım... ayrıca bahsedilen kulüpler kozmopolit kulüpler değil şehir takımıdır Grubların kuruluş felsefesi o yönde.. Bknz (Adana Demir Spor) Ayrıca burada bahsedilen Evrensel Görüşler değildir Partciliktir... Kimse Karnından Konuşmasın ! ( AKP ) STADDAN DEFOL yada ERGENEKONA SELAM AKPYLE MÜCADELE DAVAM ! sloganları ne amaçla kimler tarafından üretildiği aleni bir şekilde ortada ... ve bu tür sloganlar Kesinlikle Galatasarayın sonunu getirir ..benim gönlüm buna razı değil...

Galatasaray lazio gibi komünist bir siyasi idolojik taraftarın takımı değil. yada A.Bilbao gibi muhafazakar bir grubun takımıda değil. Bu tür siyasi amaçlı gruplar Galatasarayda asla barınamaz, desteklenemz. Bu kulüp Türkiyeye mal olmuş her kitle tarafından sevilen bir kulüptür. Kimse bu kulübü belli bir kesime pay biçmesin.

hahahaa şu yorumuna mı yanayım yoksa lazio nun ne olduğunu bilmeden bu yorumunu beğenen saf arkadaşımızamı yanayım.

adamlar ultraaslan denen zibidi topluluğu gibi korsan bilet satıp yönetime yağ çekmedikleri için sizin tarafınızdan beğenilmemesi normal.

mesela ttarenadaki protesto gösterisi size göre yanlıştı hatta toki başkanının açıklamaları doruydu öyle değil mi?

hahahaa şu yorumuna mı yanayım yoksa lazio nun ne olduğunu bilmeden bu yorumunu beğenen saf arkadaşımızamı yanayım.

adamlar ultraaslan denen zibidi topluluğu gibi korsan bilet satıp yönetime yağ çekmedikleri için sizin tarafınızdan beğenilmemesi normal.

mesela ttarenadaki protesto gösterisi size göre yanlıştı hatta toki başkanının açıklamaları doruydu öyle değil mi?

Arkadaş Livorno ile karıştırdı sanırım... ayrıca bahsedilen kulüpler kozmopolit kulüpler değil şehir takımıdır Gubların kuruluş felsefesi o yönde.. Bknz (Adana Demir Spor) Ayrıca burada bahsedilen Evrensel Görüşler değildir Partciliktir... Kimse Karnından Konuşmasın ! ( AKP ) STADDAN DEFOL yada ERGENEKONA SELAM AKPYLE MÜCADELE DAVAM ! sloganları ne amaçla kimler tarafından üretildiği aleni bir şekilde ortada ... ve bu tür sloganlar Kesinlikle Galatasarayın sonunu getirir ..benim gönlüm buna razı değil...

Bende daha okuma ile ilgili problemini çözemediğinemi üzüleyim haybeye mesaj yazdığının aleni bi şekilde ortaya döktüğün için teşekkürmü edeyim bilemedim doğrusu..?

Bende daha okuma ile ilgili problemini çözemediğinemi üzüleyim haybeye mesaj yazdığının aleni bi şekilde ortaya döktüğün için teşekkürmü edeyim bilemedim doğrusu..?

o dediğin sloganları kim atmış ben stada duyamadım.ama olmayan şeyi oldu gibi göstermek sen ve senin gibilerin zihniyetinde var.

sen G.Saray'ı tehdit eden akp başkanını ve kulübümüzn başkanını küçük düşüren sözler kullanan toki başkanını kınıyormusun yoksa takdir mi ediyorsun onu söyle.

Forumda siyaseti sevmeyiz, forumda siyaseti seveni de sevmeyiz.

Uyarı ve geçici kilit.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt