Telefon çalındı ! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Telefon çalındı !

Cevap: Telefon çalındı !

Benimde yaklaşık 7 sene önce bisikletimi çalmışlardı daha bisiklet 4 günlükken karakola gittim..

Fifilemediler bile..

Hatta onu bırak birgün bilinmeyen bi numaradan tehtit ediliyordum..

Dedim kavgaya bulaşmayalım sicilimize işletmeyelim..

Böyle böyle dedim derdimi anlattım,bişey olmaz diye geri yolladılar :D :D

O yüzden geçmiş olsun kardeşim..

imei numarasımıdır ne haltsa işte onu kullanarak teli kullanıma kapatma muhabbetleri vardı,nekadar doğru bilemiyorum.Yani en azından çalan da kullanamamış oluyordu teli.

Okullarda artık güvenlik kamerası var sizin okulda da olması lazım. Geçmiş olsun bu arada.

Gata'da tedavi görürken ,ameliyattan 4 gün sonra yataktan kalkıp koridorda geziniyim diye çıkmıştım,döndüğümde masanın üstündeki telefonumun çalındığını farketmiştim.Kimseye çalındığını bile söylememiştim,ağrılar içindeki bir hastanın telefonunu çalacak kadar şerefsiz bir insanın peşine düşmeye bile değmez dedim.

Daha once Ali Sami Yen de maçı beklerken bende caldırmıstım

Evlat acısıdır net

Bende T68´imi daha piyasaya cikmadan alip 4 gün sonra caldirmistim.

Ilk renkli telefondu okulda havamdan gecilmiyordu.

Herkes telefona bakmak icin yanima geliyordu.

4. gün sigara icmeye disari ciktigimda ceketimin cebinden yürütmüsler.

Fark ettigimde kimsenin siniftan cikmasina izin vermedim ve ögretmenin cantasina kadar herkesi aradim.

Ama nafile.

Polise gittim telefonu 3 sene sonra buldular gittim aldim.

Telefondan eser kalmamis.

Basimin gözümün sadakasi olsun deyip gecistirdim.

Sende öyle yap renkdas.

okul cikisinin önünde bekleyip giren cikanin cantasina baksaydin...

calani eline gecirdiginde de kafa göz dalardin :D

p.s. gecmis olsun...bende yeni telefon aldim, calinsa kafayi yerdim :eek:

Öncelikle geçmiş olsun hocam.

Bu 6 ay meselesi polislerin diline pelesenk olmuş sanırım. Daha önce bir arkadaşımın telefonu çalınmış, polis yine aynı şekilde 6 aydan önce bulunmaz demişti. Deyiş o deyiş ... 8 sene oldu ... :eek:

Öncelikle geçmiş olsun hocam.

Bu 6 ay meselesi polislerin diline pelesenk olmuş sanırım. Daha önce bir arkadaşımın telefonu çalınmış, polis yine aynı şekilde 6 aydan önce bulunmaz demişti. Deyiş o deyiş ... 8 sene oldu ... :eek:

Benim arkadaşın telefonu halı sahada çalınmıştı.Arkadaş karakola gittiğinde onada 6 ay demişlerdi.Demek ki durum her yerde aynı. :asd:

Üst Alt