Telefon Önerileri - Sayfa 155 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Telefon Önerileri

Arkadaşlar bu başlık altında cep telefonları ile ilgili öneri alıp verebilirsiniz.

Ürün linklerini koyup indirimleri birbiriniz ile paylaşabilirsiniz.

Konuda ilk soruyu ben sorayım :red:

Şuan mevcut iş telefonum iPhone 6s Plus. Artık Android'e geçeyim diyorum. Bu düşüncem için Xioami RedMi 12 ya da RedMi Note 12 uygun mudur?

Düşüncelerinizi öğrenmek isterim.

marka olarak oppo deneyimlerime göre orta segment memnuniyetle kullanıyorum
Bugüne kadar kullanmış olduğum en iyi telefon Oppo reno 3 .Tek geçerim. Okadar güzel bir telefon ki.Bugüne kadar kullanmış olduğum çok farklı markalara rağmen bu telefondan okadar memnun kaldım ki.Fiyatları uçmuş ama yinede gerçekten alınabilecek telefon markası Oppo.
Oppo Reno 10 pro Plus bekliyorum ama ne kadar fiyata gelir kim bilir?

Hiç unutmam, Sony Z1 compact hayallerimi süslüyor idi, piyasaya çıkmasını sabırsızlık ile bekliyordum, o vakitler büyük ekran telefonlar rağbet görüyor idi, eskisi gibi küçük ekranlı telefon nerede ise hiç yoktu piyasada; genellikle küçük ekranlı modelleri mini tarzı çıkarıyorlardı ve donanımı nispeten daha düşük seviyede oluyordu: misalen S3-S3 mini farkı. Ancak Z1C farklıydı, zamanının Sony tarafında amiral gemisi Z1'in tüm özelliklerini taşıyor idi ama sadece 4,3inch boyutundaydı. Nihayetine Z1C'ye kavuştuğum zamanlar çok mutluydum. Z1C sonrası bir kaç yıl sonra Apple tarafından bir atak geldi ve İphone SE tanıtılmış idi; haberlerde okur iken, İOS, Apple ve bir amiral gemisi ama küçük ekranlı, bu kesinlikle benim olmalı diyordum... Nihayetinde ilk İOS deneyimim elbette SE ile olmuş idi. Güzel bir cihaz idi, çok mutlu idim kendisiyle. Apple severim, mevcut olarak farklı bir marka kullansam dahi.

Niye yazdım bilmiyorum ama içimden geldi :asd:

Son düzenleme:
poco f5, x6 pro falan popüler
Poco F1 im 5 yılı yeni devirdi, halen de taş gibi maşaallah. 2 yıl önce fırının üzerinde unutup ısıya dayanıklılığını da test etmiş oldum! Fırın eldiveniyle tutabildim, kapanmıştı; buzdolabına koymak geldi aklıma. Eski telefonumu aradım buldum filan derken, sabah aklıma geldi, buzdolabından alıp ümitsizce açmayı denedim ve açıldığını hayretle gördüm, bulmuş gibi de sevindim haliyle...

Muhtemelen en uzun süre kullandığım telefon olmuştur. Samsung filan ya arıza verirdi, yahut performansı düşerdi bir süre sonra...

Demem o ki Xiaomi ve yan markaları oldukça başarılı F/P cihazları üretiyor. Çevremde kullananlardan da memnun olmayana denk gelmedim...

mevcut ödedigimden daha az bir fiyat ödeyecegim icin Galaxy S22 den S24 e gecis yaptim. sarji mükemmel S22 ile kiyas bile yapilmaz ve baya hizli. tavsiye ederim

Kendim bir telefon alıp 3-5 yıl kullanalı yıllar oldu. Şirket tarafından her sene yenilendiği icin. Ama bir telefon alıp 3-5 yıl ona iyi bakıp kullananlara helal olsun. Kral adamlarsınız ❤️ Bir telefon alıp ona yıllarca iyi bakmak önemli. Zaten fazla yeni özellikler cikmiyor her sene üretici tarafından. 3-5 yıl bekleyip upgrade yapınca zevki de bir ayrı güzel oluyor.

Konuda ilk soruyu ben sorayım :red:

Şuan mevcut iş telefonum iPhone 6s Plus. Artık Android'e geçeyim diyorum. Bu düşüncem için Xioami RedMi 12 ya da RedMi Note 12 uygun mudur?

Düşüncelerinizi öğrenmek isterim.
Alternatif olarak Honor'da olabilir reyiz veya Poco ve RealMe.

Ayni fiyat seviyede olanları karsilastir. Bazıları ekrana, bazıları piline, kimileri de performansa veya kameraya önem veriyor. Önem verdigin özelliğin en iyisi hangi modeldeyse onu al bence.

Benim icin en önemlisi pil ömrü çünkü kamera performans vesaire o kadar fark edecek seviyede degil baktigim klasmanda.

Üst Alt