Telefonumu Neredeyse Thailand Asıllı Kişilere Kaptırıyordum - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Telefonumu Neredeyse Thailand Asıllı Kişilere Kaptırıyordum

Muzocum geçmiş olsun, etrafta camsil filan yokmuydu kafalarına atsaydın
Sağol başkan, yakında açacağım konu camsilden sonra gelen en iyi konulardan birisine aday :D

geçmiş olsun muzo kardes. bir musibet bin nasihatten iyidir derler.

ps: senden daha enteresan konular bekliyoruz
Yakında iş yeri vol 2 gelecektir haberiniz olsun

Muzo böyle konular açMAdığın zaman yaşayıp yaşamamandan endişe ediyorum. Yaşıyormuşsun çok şükür. Ama bunlar ufak tarzlı şeyler. Kendini geliştirmelisin. Artık yeni konularda mafya içi hesaplaşma vs. beliyoruz :)
Şaka bir yana geçmiş olsun.

Teşekkür ederim kardeş, başıma mafya fln filan ile ilgili şeyler gelirse anlatırız :D

Geçmiş olsun kardeş.
Yanında şemsiye bulundur almanya yağmurlu memleket hem böyle dolandırıcıların beynine iki tane sallarsın.

P9 Gscimbom Mobile

geçmiş olsun başkan

adam lazım olursa almanyada tanıdığım biri var telefon numarısını vereyim kavgaya gidin
36e6b0b1a39d9596f749f682b586568a.jpg

Bu Ateş üfleyerek sönmez

Forumda yılın en mal insanı ödülü verilmeli bence.

babam devid beckima benzetiyor annem kuzey tekinogluna benzetiyor arkadaslarim custin biyebıra benzetiyor (onu bilmiyom) ama şunu bilsinler ben kimseye benzemem onlar bana benzer.

Geçmiş olsun, değil kurşun döktürmek, direkt makinalı tüfek ile ateş etsek yeridir artık

F5121 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Muzo hayatını filme çeksek gişe rekorları kırar şerefsizim.
aksiyon entrika herşey sende.
GSCimbom mobile app
Günlük hayatıma rastladığım şeylerden birşey işte :D

Günlük Muzo dozumuzu aldigimiza göre Kosova macina gecebiliriz.

Gecmis olsun bayim.

Cok Sagol, ama maçı açtım golu yedik..

geçmiş olsun başkan

adam lazım olursa almanyada tanıdığım biri var telefon numarısını vereyim kavgaya gidin

Çok Sağol düşünmen yeterli :)

Adamın dış ülkelerle olan iletişimi bizim hükümetten iyi anasını satayım stratejik hamleleri yerinde yapıp dış mihrakların oyuncağı olmaktan amansızca sıyrılmış yine Muzaffer bey gerçekten gurur kaynağı bir lejyonerimiz, başarılarınız devamını dileriz efendim.

Üst Alt