Telles: "Galatasaray'da iki yıl oynadım ve bizi bekleyen ortamı biliyorum" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Telles: "Galatasaray'da iki yıl oynadım ve bizi bekleyen ortamı biliyorum"

Sevilla'nın kanat oyuncusu Alex Telles , bu Perşembe günü Fenerbahçe stadında bekleyen atmosferi anlatmak için iki sezon forma giydiği Galatasaray'daki geçmişini hatırladı .

Şükrü Saraçoğlu'da Sevilla ilk maçı 2-0 savunmak zorunda ve Manchester United'dan Nervión'da kiralık olarak oynayan Brezilyalı , Sampaoli'nin takımının nereye gittiğini çok iyi biliyor.. “Galatasaray'da iki yıl oynadım, ortamı çok iyi biliyorum. Orada harika zaman geçirdim ve Türkiye'ye geri dönmek çok özel, orada arkadaşlarım var. Sonucu ve klasmanı almak için maça odaklandık" diyen Canarinha, güçlü bir maç beklediğini belirterek, "Atmosferi güçlü bir maç olacak. Biz oyuncular bu maçları tutkuyla oynamayı seviyoruz. , Tecrübeli, tutkulu oyuncularımız var... Hem atmosfere hem de Fenerbahçe'ye karşı stratejiye hazır olacağız”.

Alex Telles , Sampaoli'nin futbol fikriyle ilgili olarak şunları söyledi: “Bu futbol, herkesin kendi stratejisi var, bizim de stratejimiz var. Koçun çok fazla deneyimi var ve oyuna ne vereceğini biliyor. Aradığımız sonucun çıkması için oyun içinde de değişmemiz gerekiyor” dedi.

mundodeportivo

ALEX TELLES'TEN AÇIKLAMALAR - Alex Telles: Galatasaray'ı ömür boyu  unutamam - Web Aslan Galeri

Üst Alt