Telles ve Bruma’da İndirim Yok! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Telles ve Bruma’da İndirim Yok!

telles_ve_brumada_indirim_yok_h15613_e65ef.jpg

Kiradan dönecek olan Alex Telles ve Bruma gelecek sezon büyük ihtimal Galatasaray forması giyecek.

Kiralık oynadıkları Inter ve Real Sociedad’ın satın alma opsiyonlarını kullanmadığı Alex Telles ve Bruma konusunda yönetim kararını verdi.

Eğer önceden belirlenen rakamlar verilmezse, yönetim iki futbolcuyu da yeni sezonda takıma dahil edecek. Alex Telles için 8,5 milyon euro, Bruma için 7,5 milyon euro satın alma opsiyonu belirlenmişti.

31 Mayıs'tan sonra her iki oyuncuya da gelecek yeni teklifler dinlenecek ancak belirlenen bonservis bedellerinin altına futbolcular verilmeyecek.

Galatasaray cephesi bu futbolcuların hem sahada takıma katkı vereceğini hem de ileride satılmaları halinde kulübe para kazandıracağını düşünüyor.

Telles ve Bruma’da indirim yok! ilgili haber.

Guzel. Zaten o paralari veren yoksa kalsinlar ve oynasinlar, bizim takima lazimlar cunku. Yas ortalamasini da asaga cekmek lazim ve boylece bazi gereksizleri de yollariz insallah.

Aynen kalsınlar daha iyisini alamayız zaten bu yönetimle,en azından bek ve kanatlarda sorun yaşamayız seneye stoper,orta saha ve santrfor yeter

C5303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aynen kalsınlar daha iyisini alamayız zaten bu yönetimle,en azından bek ve kanatlarda sorun yaşamayız seneye stoper,orta saha ve santrfor yeter

Yetmez, zaten bu takima 2 orta saha, stoper ve 2 forvet lazim kafadan yani 5 transfer. Normalinde 2 kanat oyuncusu da lazim yani eder 7. Bunlar geri gelse en kotu 5 oyuncu sart. 3 oyuncu ile hic birseyi degistiremezsin.

bence yeni yapılanma sürecinde ihtiyacımız olan oyuncu profilindeler zaten satarsak daha iyisini bulamayız gibime geliyor kalsınlar ve oynasınlar.

Yetmez, zaten bu takima 2 orta saha, stoper ve 2 forvet lazim kafadan yani 5 transfer. Normalinde 2 kanat oyuncusu da lazim yani eder 7. Bunlar geri gelse en kotu 5 oyuncu sart. 3 oyuncu ile hic birseyi degistiremezsin.
Yanlız ben sayı vermedim sadece mevki verdim

Yoksa iki santrafor, iki orta saha,iki stoper düşünüyorum ki bunların en azından 4 ü ilk 11 olmalı

Beklerde Telles ve Carole sol bek sol kanat idare eder aytıca her nekadar sevmesem de Yasin alternatif, bazen Wesley oynuyor

Sağ da kanatlarda Podolski ve Sinan vardı ayrıca her iki kanatta Bruma olacak

Sağ bek Linnes var,her ne kadar gitsin desek te Sabri kalırsa oraya da adam alınmayacak bu şekilde düşünmüştüm

Üst Alt