Telles’e Yedek: Berkan Emir - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Telles’e Yedek: Berkan Emir

tellesin yedeği olacaksa düşünemiyorum nasıl bir oyuncu oldugunu, yöneticiler bu konuyu acanı banlayın gitsin seviyeyi yerlere düşürmüş resmen.

edit: kimi kime şikayet ediyorsun derler adama dogru :D

futbol fakiri taraftarimiz TELLESI begenmiyor , ey ahali Riera ? begenmediniz Telles geldi Begenmediniz ... ulan burasi Galatasaray , RealMadrid degil tabiki bu kapasitede adamlar gelecek

sol ayağı acayip

tarıkla falan kıyaslamayın boşuna tarık 1 tane asist yapmamıştı esişehirde, sırf depar atıyor diye aldık

alalım demiyorum ama bu berkan bildiğin futbolcu

Yok öyle birsey diyen yok.

Ama Anadolu takimlarinin dolandirici yöneticilerinin agiz kokusunu cekecegimize altyapidan cocuklara sans verirdim, bence abuk subuk para harcamak dan daha mantikli. Hele kaziklanmak dan cok daha iyi.

Ligden düşen takımın bizi para konusunda sıkıştırabileceğini sanmıyorum. Sıkıştıramamalarının bir diğer sebebi ise oyuncu olmazsa olmaz değil. Kolayca vazgeçebiliriz. Almak istersek kolayca alırız bence.

Alacaksan böyle yerlileri alacaksın zaten. Özellikle basının şişirdiklerinden uzak durmak lazım.

Ligden düşen takımın bizi para konusunda sıkıştırabileceğini sanmıyorum. Sıkıştıramamalarının bir diğer sebebi ise oyuncu olmazsa olmaz değil. Kolayca vazgeçebiliriz. Almak istersek kolayca alırız bence.

Alacaksan böyle yerlileri alacaksın zaten. Özellikle basının şişirdiklerinden uzak durmak lazım.

okadar kolay vazgeçilcek bir oyuncu değil. takip ettiğim kadarıyla geçen sezon beşiktaş cok uğraşmasına rağmen karşıyakadan alamamıstı.takımda mutlaka olması gereken bir oyuncu

Üst Alt