Temmuz Ayı Divan Toplantısı l 13 Temmuz - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Temmuz Ayı Divan Toplantısı l 13 Temmuz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Temmuz Ayı Divan Toplantısı l 13 Temmuz

"AÇIKLAMALAR BİZİ ÜZMÜŞTÜR"

Adnan Öztürk'ün açıklamalarının ardından Galatasaray Kulübü Başkanı Ünal Aysal açıklamalarda bulundu.

Aysal, "Açıklamamın arkasından, TFF ve kulüplerimizden reaksiyonlar geldi. Ama bazen iki paragraf halinde yazılan şeylerin arkasında kitaplar bulunabilir. Bu açıklamayı neden yaptığımız anlatmak istiyorum. Bildiğiniz gibi geçen hafta sayın TFF başkanı ilk açıklamasında, biz adaleti beklemeyeceğiz, kendi tedbirlerimizi alacağız dedi. Bu açık bir mesajdı. Bu açıklamanın arkasından ve beklenti ile Ali Dürüst arkadaşımızı Kulüpler Birliği toplantısına gönderdik. Kulüpler Birliği TFF'nin bu doğrultuda atacağımız her adımın arkasında olacağımızı söyledik. Kulüpler Birliği'nde yapılan açıklamada kulüpler TFF'nin atacağı adımlara destek vermiştir. Ancak bu açıklamadan kısa bir süre sonra TFF başkanı, iddianeme gelene kadar herhangi bir tasarrufta bulunmayacağız açıklaması bizi çok üzmüştür" ifadelerini kullandı.

"KÖTÜ GÜNÜNDE KİMSENİN SIRTINA VURMUYORUZ!"

Fenerbahçe Kulübü'nün cezalandırılmasının kendilerinide zarar uğratacağını belirten Ünal Aysal "İleride yaşanacak sorunları şimdiden gördüğümüz için dünkü açıklamayı yaptık. Bu açıklamayı yapmak yalnızca görevimiz değil, yetki sahibiz. Karşılıklı uyarılar ve yardımlaşmalar ile çözüm için atılmış ilk açıklamalardan biridir. Niyetimiz hiç bir kulübün cezalandırılması değildir. Tüm kulüpler aynı potadayız, aynı potada eriyoruz. Büyük kulüplerden birinin ikinci lige düşmesinden biz de nasibimizi alırız. Kimse fırsatçılık yapmıyor, kötü günde de kimsenin sırtına vurmuyoruz. Galatasaray'ın karakterinde bu yoktur. Beklentimiz yalnızca sorumlu mevkiilerin yetkilerini zamanında kullanmasına yöneliktir. Takdir hakkı federasyondur. Tatmin edilmemiş kamu vicdanı statlarımızda yankı bulmakta ve bunun bedelini kulüpler ödemektedir. Federasyonun buradaki yaptırımları saha kapatmak, para cezası vermek gibi oluyor" şeklinde konuştu.

"FEDERASYONA GÜVENİMİZ TAMDIR"

Galatasaray Başkanı Ünal Aysal sözlerini şu şekilde sonlandırdı: "Türk Futbolu'nun yurt dışındaki imajının korunması için çalışıyoruz. Kimsenin karşısında değiliz, doğrunun yanında ve arkasındayız. Doğrunun gerçekleşmesi için tüm kuruluşların arkasındayız. Federasyonumuza güvenimiz tamdır ve devam etmektedir. Aramızda güven sorunu yaşanmamaktadır."

Ne geri adım atması arkadaş nasıl dinlediniz konuşmayı, konuşmamın arkasındayım ve bunları şu yüzden söyledim dedi. :eek:

iyi güzel de kardeşim federasyona güvenimiz tamdır demesi şart mı yani.basın sırf şu sözü yüzünden geri adım attı diye manşetleri süsleyecek

@mercanex Mercan

Esat Yılmaer konuşmaları dinlememiş, gelirken hazırladığı cümlelerle konuşuyor. Yuh

harbiden nerenizle dinliyorsunuz yav geri adim falan yok ama ezik basin böyle yazacak eminim

Ünal AYSAL: Kimsenin karşısında değiliz, doğrunun yanında ve arkasındayız. Doğrunun gerçekleşmesi için tüm kuruluşların arkasındayız.

Bu işin peşindeyiz arkadaşlar konuyu başka taraflara çekip milleti galeyana getirmeyin lütfen :eek:

ya geri adım at tamam ama şerefsizlerede 2 laf etseydin keşke başkan

Ünal AYSAL: Kimsenin karşısında değiliz, doğrunun yanında ve arkasındayız. Doğrunun gerçekleşmesi için tüm kuruluşların arkasındayız.

Geri adım atmak falan yok, Başkan sözümün arkasındayım dedi işte, neyin peşindesiniz :D

Adam gayet güzek konuştu,ne bekliyorsunuz kahve ağızıylamı konuşsun.Adnan Öztürk neler dedi bilgi verirmisiniz?

ukarakullukcu Ugur Karakullukcu

Ünay Aysal ile UEFA'nın yaptığı açıklamaların ve altını çizdiği noktalar neredeyse aynı... Mesele niyet ve algı...

@ukarakullukcu Ugur Karakullukcu

Ünay Aysal ile UEFA'nın yaptığı açıklamaların ve altını çizdiği noktalar neredeyse aynı... Mesele niyet ve algı...

Geri adım attı da denilemez kendine özgü üslubuyla cevabını verdi demek daha doğru olur.

Açıklamayı begenmeyenler sadece iş olsun diye yazdgına eminim.Neyi istiyolarsa çocuk gibi cıkıp fener küme düşsunmu diyecek?

Adnan Öztürk:Kulüpler Birliği toplantısında Ali Dürüst TFF'nin atacağı her adımı destekleme sözü vermişti. Ama federasyon hiçbir adım atmadı

Ünal Aysal: Küme düşmenin bize vereceği zararın farkındayız. Fırsatçılık yapmıyoruz. Kötü günde kimsenin sırtına vurmuyoruz

Ünal Aysal: TFF'nin Pazartesi yaptığı açıklama bizim için büyük sürpriz oldu.

Ünal Aysal: TFF Başkanı "biz yargı sürecini beklemeyeceğiz" demişti.

@GalatasaraySK Galatasaray Official

AÖ: TFF'nin gerekli adımları atmasını bekliyoruz. TFF istediği belgelere ulaşabilecek tüm yetkilere sahip özel ve özerk bir kuruluştur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt