TEOG İçin Flaş Hamle!


son-dakika-15.jpg


Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, TEOG sınavının bu sene yapılmayacağını söyledi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın cuma günü TEOG’un kaldırılması gerektiği yönünde yaptığı açıklamaların ardından, Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, bu yıl TEOG sınavının yapılmayacağını söyledi. Bakan Yılmaz, “Bize güvenin. Kimsenin kaygılanmasına gerek yok” dedi.


Bakan Yılmaz, TEGO sınavı ile ilgili bir soru üzerine, TEOG'un kaldırılmasına karar verildiğini vurgulayarak, “TEOG bu sene uygulanmayacak. TEOG'un kaldırılması da Türkiye'nin önünün açılması.

Çocuklarımız yarış atına dönüyor. Çocuklar büyüyor, büyüdüğünün farkına varmıyor. Etüt merkezleri arttı TEOG'dan dolayı. Çocukların yarış atına dönmesini hangi anne-baba ister. Bize güvenin. Hiçbir kimsenin kaygılanmasına gerek yok iyiye gidiyor” diye cevap verdi.

Sözcü
 
Son düzenleme:
Valla çok acayip bir ülke olduk.
Adamın bir sözüne eğitim sistemi değişti,bir sözüne stadyumlardaki Arena ismi kalktı,şimdi yine bir sözüne yabancı sınırı gelecek.
 
Ulan bir kerede bir şeye 10-15 sene dokunmayın planlı programlı yapın. Arapların Ramazanın sonu için ay'a çıplak gözle bakmasına benziyor bu olay

Eğitim şart
 
Dünyanın en salak ülkesi olma yolunda depara kalktık resmen. Her okul kendi nasıl sınav yapıyor. Atıyorum istanbul lisesi sınav yaptı aynı gün ankara lisesi sınav yaptı. Sen istanbul lisesi sınavına girdin sıfır çektin başka sınava girebilecek misin ?? Yoksa yallah imam hatipe mi?

LG-H990 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
 
Musbet bir gelisme , gelmesi hataliydi en bastan

bu sorunun esas sebebi 8 senelik kesintisiz egitimin 4 arti sekline getirilmesiydi

demek ki gecis sureci olacak bir sure
 
Avrupa'nın herhangi bir ülkesinin eğitim sistemini getirmek çok mu zor? Tabi halkın cahil kalması için elinden geleni yapıyorlar ve işlerine geliyor yoksa nasıl iktidarda kalırlar

Eğitim şart
 
Üst Alt