Terim: "Antremanların tutulmaz oyuncusu Stancu ve Aydın"


1:50'den sonra Fatih Terim'in çalışma sırasında oyuncularla olan konuşmalarını görebilirsiniz. 2:30'dan sonra Stancu ve Aydın'a iyi bir sallıyor.Ligtv.com.tr - VideoHaber - Terim listeyi verdi!Terim listeyi verdi!news_manset_resim_sy_gshaber01.jpg
Galatasaray yönetimi Teknik Direktör Fatih Terim'in isteği üzerine transfer çalışmalarını sürdürüyor.Lig başlayana kadar yeni transferleri kadrosuna dahil etmeyi planlayan Sarı-Kırmızılı yönetimin listesinde öncelikli olarak iki ismin bulunduğu belirtildi.Arda Turan'ın boşluğunun doldurulmasını isteyen teknik direktör Fatih Terim'in listesinde iki ismin olduğu öğrenildi.Fatih Terim'in öncelikli olarak Chelsea'de oynayan Yossi Benayoun üzerinde durduğu, yönetimin bu konuda girişimlerde bulunduğu ve maliyetine rağmen Başkan Ünal Aysal'ın İsrailli futbolcu için 'okey' aldığı bildirildi.Yossi Benayoun transferi için girişimlerini hızlandıran Galatasaray yönetiminin bu konuda hafta içinde gelecek yanıtı beklediği öğrenildi.Galatasaray yönetiminin Benayoun transferi gerçekleşmezse B planı ise hazır.Teknik direktör Fatih Terim'in kafasındaki ikinci isim ise Atletico Madrid'in kanat oyuncusu Brezilyalı Elias.Kulübü Atletico Madrid'le 2015 yılına kadar sözleşmesi bulunan Elias için ön girişimlerin yapıldığı ve olumlu yanıt alındığı öğrenilirken, listedeki diğer isimlerden Köln'de oynayan Lucas Podolski ile Galatasaray'ın eski gözağrısı Diego Forlan'la görüşmelerin sürdüğü belirtildi.Galatasaray yönetiminin Podolski ve Forlan konusunu da masaya yatırdığı ve bu dört isimden ikisinin hafta içinde yapılacak görüşmelerden sonra netlik kazanacağı belirtildi.Bu arada Galatasaray Slovenya'nın Bled kasabasındaki yeni sezon hazırlıklarını sürdürüyor.Yeni transfer Engin Baytar'ın da katıldığı yeni sezon hazırlıkları çerçevsinde teknik direktör Fatih Terim7in futbolcularına yaptırdığı taktik antrenmanları ise oldukça ilgi çekiyor.
 
Cevap: Terim: "Antremanların tutulmaz oyuncusu Stancu ve Aydın"Antrenmanların ve Konya maçlarının yıldızı Aydın :)
 
Cevap: Terim: "Antremanların tutulmaz oyuncusu Stancu ve Aydın"Çekilmez diyecekti herhalde... Yahu hakikaten korkuyorum Fatih hocanın sağı solu belli olmaz yedek olarak yektayı falan oynayacağına Aydını oynatır falan ... Aman dikkat :D
 
Cevap: Terim: "Antremanların tutulmaz oyuncusu Stancu ve Aydın"Aydın Allah cezanı vericek idmanlarda oynadığın şu oyunun yarısı maçlarda oynasan ölürmüsün be adam :D
 
Cevap: Terim: "Antremanların tutulmaz oyuncusu Stancu ve Aydın"Antreman topçusu derler ya antremanlarda yırtar kendini sahada bişey yapamaz. Laf koymuş Fatih hoca. :)
 
Cevap: Terim: "Antremanların tutulmaz oyuncusu Stancu ve Aydın"Aydın için senelerdir diyorlar bunu zaten ama maçta bir türlü istenileni veremiyor, Stancu da çok duygusal bir oyuncu, bu adamlara yüksek dozda özgüven takviyesi gerekli yoksa ikisinden de bir b.k olacağa benzemiyor. Bakalım Terim'le antrenmanlardaki bu futbolu maç atmosferine taşıyabilecekler mi. Bunu Terim'le de başaramazlarsa hiçbir hocayla başaramazlar zaten.
 
Cevap: Terim: "Antremanların tutulmaz oyuncusu Stancu ve Aydın"Terim: "Antremanların tutulmaz oyuncusu Stancu ve Aydın"Fatih hocam gönderecek ya şimdiden kapı yapıyor ;)

sonra diyecek ki bakın ben demiştim tutulmuyor o yüzden tutamadık,bizden gittiler :)
 
Cevap: Terim: "Antremanların tutulmaz oyuncusu Stancu ve Aydın"O değilde Aydın daha 23 yaşındaymış. Yaklaşık 12 sezon daha futbol oynayacak. Biraz gelişim gösterse kaptan olurdu şu anda. Hep yerinde sayıyor.
 
Cevap: Terim: "Antremanların tutulmaz oyuncusu Stancu ve Aydın"Gökhan,servet, Aydın, Sarp bu sezon Terim'in as oyuncuları.
 
Cevap: Terim: "Antremanların tutulmaz oyuncusu Stancu ve Aydın"aydında ardadaki kafa olsa şimdiye 50 milyona chelseaye satmıştık
 
Cevap: Terim: "Antremanların tutulmaz oyuncusu Stancu ve Aydın"İroni yapmaya çalışıp anlaşılamayanlarla, ironiyi anlayamayanlarla birlikte ironiyi açıklayanları banlayalım.
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt