Terim: "Ara öncesi inşallah 3 puanla kapatıp, arayı da en iyi şekilde değerlendirmek düşüncesindeyiz" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Terim: "Ara öncesi inşallah 3 puanla kapatıp, arayı da en iyi şekilde değerlendirmek düşüncesindeyiz"

1630252153122.png

Fatih Terim, Kasımpaşa maçı öncesi yayıncı kuruluşa konuştu.

Fatih Terim: ""Pazartesi-Perşembe, Pazar-Perşembe. Seyahatler. Daha henüz Ali Sami Yen'de maç oynamadık ama Allah'a şükür iyi gidiyoruz. Ara öncesi inşallah 3 puanla kapatıp, arayı da en iyi şekilde değerlendirmek düşüncesindeyiz."

Fatih Terim: "Kasımpaşa'nın iyi mücadele eden bir takım olduğunu ve Varga-Yusuf ikilisine dikkat etmemiz gerektiğini oyuncularımıza söyledik. İnşallah 3 puanı alacağız."

Fatih Terim: "Birkaç oyuncumuzu en azından belki sonra ihtiyacımız olursa diye kullanmayı düşündük. Bazı oyuncularımız çok yıprandı. Burada daha zinde, az yıpranmış oyuncularla %50'lik bir rotasyon düşündüm."

Fatih Terim: "Morutan zaten oynuyordu, bugün ona dair tek endişemiz adaptasyon sürecinin sıkıntı olacağıydı. Onu oynatmayı düşündüm, hazır Taylan'ı da bu kadar çok yormuşken. Eğer bir sıkıntı olursa değiştiririz, oynamasında yarar gördüm açıkçası."

Üst Alt