Terim, Babel'e Bir Şans Daha Verecek | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
1104945.jpg
Ocak ayında tecrübeli yıldızı Ajax’a kiralayıp Onyekuru’yu kadrosuna katan Aslan’da sol kanat üzerine planlar değişti. Onyekuru defteri kapanırken, Babel’e hazırlık kampında bir şans verilecek.

G.SARAY’da 1-2 ay önce ayrılığına kesin gözüyle bakılan Ryan Babel’e yönetim ve teknik heyet bir şans daha verme kararı aldı. Kiralık olarak gittiği Ajax’ta bekleneni veremeyen, erken form tutmak için İstanbul’a dönen ve Metin Oktay Tesisleri’nde antrenmana çıkan Hollandalı futbolcu, yeni sezon hazırlık kampında yer alacak.

Teknik direktör Fatih Terim, 1+1 yıllık daha kontratı olan tecrübeli futbolcuya hazırlık maçlarında forma verecek. Babel’in takımda kalmasının en önemli nedeni sözleşmesi sona erince kulübü Monaco tarafından geri çağırılan, bir daha da kiralık verilmeyeceği G.Saray’a tebliğ edilen Henry Onyekuru’nun planlardan tamamen çıkarılması...

Babel eğer kendisine verilen fırsatı iyi değerlendirirse yeni sezonda Onyekuru’nun yerine sol kanadın yeni sahibi olacak. Yönetim ayrıca, yıllık 2.5 milyon Euro alan yıldız oyuncudan indirim de isteyecek. Öte yandan Hollandalı futbolcu, sosyal medya hesabında Galatasaray antrenmanından video paylaşarak “Bu yolculuk henüz bitmedi” mesajı ile oynama isteğini gösterdi.

Spor Arena / Ali Naci KÜÇÜK

Adamlar gitmiyor ki! Önümüzdeki yıl soso youness ve babel nasıl domuz gibi oynayacaklar yeni sözleşme kapmak için. Bu beceriksiz yönetim bunları maalesef satamaz. Hoca ne demişti. Transfer etmeyi bilmek gibi satmayı da bilmeliyiz. Para edecekmLuyindama ve marco yu bile satamaz bunlar. Maicon a zorunlu alış opsiyonu koyamayan adamlardan ne beklersin.

D6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sonra zorla oynatir ve boktan oynarsa bile opsiyonundaki yazilan sayi kadar mac yaptirir ve sonra 2021 yaz transfer döneminde kendine takim bul der.

Terim düşmanları yine bir yalan haberin tuzağına düşmüşler.

D6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İlk olarak Allah Aşkına şu saçlarını ya kestir yada normal rengine çevir bu nedir ya bu adam saç renginden dolayı oynayamıyor. Bu adama tek verilecek taktik hızlı ve topla az oynamak beşiktaşta çok iyi oynuyordu.

Üst Alt