Terim, Belhanda'yı İlk 11'de Düşünüyor! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Terim, Belhanda'yı İlk 11'de Düşünüyor!

her zaman soyluyorum, ftor'un tek amaci var, 5 senelik tazminatini alip kovulmak. 20 milyon euro falcao'dan, 20 milyon euro da ftor'dan girdi, gecmis olsun
Fatih Terim ne zaman Galatasaray'dan tazminat almış? Kendisine olan nefretini ftor yazmandan anlıyorum fakat madem her zaman söylüyorsun bunu da cevapla. 66 yaşındaki Fatih Terim şimdi neden GS'de tazminat peşine düşsün? Ali Koç bile böyle algı yapamaz, antuda bile gülerler şu dediğine.

her zaman soyluyorum, ftor'un tek amaci var, 5 senelik tazminatini alip kovulmak. 20 milyon euro falcao'dan, 20 milyon euro da ftor'dan girdi, gecmis olsun
Tazminat mi? Bu ne biçim art niyet li bi yazıdır ya. Hocayı eleştirmenin de boku çıktı artık. Forum yönetimi bu işe bi el atsa keşke. Maç esnasında bende ağzıma geleni sayıyorum gitsin diyorum ama maçtan 1 saat sonra içim soğuyor. Arkadaş sizde ki bu nefret kuş nefretine dönüşmüş her yerden tanırım bu nefreti. Şu yazdığın şekilde yazıları bir tek antu da görebiliriz nesin sen arkadas.

84 yaşındaki Dickie Borthwick kulüp aradığını açıkladı. Borthwick: “90 dakikayı kaldırabilecek durumdayım.”

1572619949273.png

Taraftara küfreden adam o statta ilk 11 başlayamaz.
Oynat görelim hocam bakalım ne olacak

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt