Terim: "Büyük bir avantaj kaybettiğimiz gerçek, hiçbir şey kaybetmediğimiz de gerçek" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Terim: "Büyük bir avantaj kaybettiğimiz gerçek, hiçbir şey kaybetmediğimiz de gerçek"

Fatih Terim: "Skor çok beklediğimiz bir skor değil. Hoşumuza giden bir skor değil ancak yapacak bir şey yok. Açıkçası beklemediğimiz hiçbir şeyle karşılaşmadık. Rakibimizin kapalı oynayacağından emindik. Fırsatlarımızı kullanamadık. Her şeye rağmen yenmeliydik."

Terim: "Biraz daha agresif, daha fazla pozisyon bulan bir oyun oynamalıydık. Rakip oynatmama adına çok mücadele etse de bunu kırmalıydık. Böyle maçların kırılma noktası atacağınız bir goldür. Ama çok da fazla bir şey konuşmanın gereği yok."

Terim: "Hakemlerle ilgili bir şey demeye gerek yok. Zaten herkes ceza almamız için uğraşıyor. Onlara çanak tutmaya gerek yok."

Terim: "Buradan lider dönmek isterdik ama 4 maçımızı kazanırsak zaten şampiyonuz. Zora soktuk. Bizden puan alınmasına seviniliyor olması güzel."

Terim: "Duran toplar çok önemli bir olgu. Hava hakimiyeti olan oyuncularımız da var. Bu ana kadar atamadık. Bundan sonra öyle bir anda gelsin ki bir anlamı olsun."

'Kalan maçları kazanma gerçeği avantaj olabilir mi' sorusuna Terim: "Kaybedilen puan hiçbir zaman avantaj olmaz. Buradan lider dönmek varken beraberliğe sevinemeyiz. Beraberlik, sizi şampiyon yaparsa, üst seviyeye çıkarırsa itirazım yok. Ama orada bile kazanmayı amaçlamak gerek."

Terim: "Burada büyük bir avantaj kaybettiğimiz gerçek, hiçbir şey kaybetmediğimiz de gerçek. Bizim kalan maçlarımızı kazanmamız gerekiyor ama rakiplerimiz için de aynı şey geçerli. Bu zorluğu aşacağız, aşmak zorundayız, aşacağımıza inanıyorum."

Hakemle ilgili soruya Terim: "Ben başladım mı duramam. Takımımın bana ihtiyacı var."

IMG_20190430_092608.jpeg

hocam seni çok seviyoruz, her türlü arkandayız ama nolur bu oyuncular bu kadar pasif relaks olmasın. biraz istekli arzulu ısıran bir takım olalım son 4 maçta. yoksa yazık olacak bu seneye

Belhanda'yı gönderip şu takıma duran top kullanabilen bir adam aldırsaydın o zaman? Diagne'yi neye göre aldırdın? 10 küsür milyonluk yatırım yaptırdın bu adama, neyi düşünerek, planlayarak yaptırdın? Eren ile oynasan daha etkili oynardık.

Hataları yapan sensin, bedelini ödeyen Galatasaray camiası.

Hangimiz şu futbolla ibb ve bjk'den fazla hak ediyorum Şampiyonluğu diyebilir? İstediğin adamları aldırdın, kadronu kurdun. En pahalı kadro sende. 1.5 sezon geçmiş. Bu takım ne zaman doğru düzgün futbol oynayacak Fatih Terim?

Diagne'yi Terim'in aldırdığına inanmıyorum. Yönetim forvet almayı beceremedi. Son gün bunu aldı geldi. Yazmıştım: "Öyle bir forvet gelecek ki allah belamızı verecek" diye. Gerçekten allah belamızı verip duruyor!

Sirf Gomis ile lige baslamis olsaydik belki simdi sampiyonluk turu atiyorduk. Yönetimin en yanlis hamlesi gomise zam vermeyip forvetsiz sezona girmek oldu. Ikinci büyük yanlisi devre arasi tek bir kursunluk hamlesi varkene buna diagne icin kulandi. Diagne yerine hareketli bir forvet gelseydi suan sampiyon olmasak bile kesin liderdik

SM-G935F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

kurdugu cumlenin icindeki tezati kendiside anlamiyo. avantaji kaybediyoruz, ama bir sey kaybetmiyoruz. avantaji kaybetmisiz iste. kendin soyluyorsun.

birde neden bu dandik kinyaspora avantaji kaybettik onu acikla. yok,çunku kendiside bilmiyor.

Üst Alt