Terim de Suçlu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Terim de Suçlu

Olan forveti 6m e gönderen de ftnin kendisidir. Olmayacak transferlerde diretende ftnin kendisidir. Cenk ergünü de kovduran ft nin kendisidir. Kadro planlaması yerlerde modern futboldan Bi haber yaşlı herifin teki

RNE-L21 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
duydugum en sacma olay.
Terim NEDEN gomisi yolladi? 2 tane forvet söz verildi diye.
Neden Ozan ve Garry nin gitmesine onay verdi? Bu *** yönetim yeni oyuncular alacak söz verdiklerinden dolayi. FFP icin para lazim diye onay verdi.
Takibe aldim seni, simdilik bakalim sonuc olarak ne cikacaksin.

Yasli herifin teki dedigin adam, senin o rezil, kepaze tudorun yapamdigini yapip sampiyon oldu, gitti altyapidan oyuncu cikip monte edip 11 mio ya satti, senin o tudor denilen les gibi ostersundlara karsi elenmedi

duydugum en sacma olay.
Neden Ozan ve Garry nin gitmesine onay verdi? Bu *** yönetim yeni oyuncular alacak söz verdiklerinden dolayi. FFP icin para lazim diye onay verdi.

Yasli herifin teki dedigin adam, senin o rezil, kepaze tudorun yapamdigini yapip sampiyon oldu, gitti altyapidan oyuncu cikip monte edip 11 mio ya satti, senin o tudor denilen les gibi ostersundlara karsi elenmedi
Burda aktif değilim. Twitter kullanıyorsan Jurgen tudor. Bekleriz

duydugum en sacma olay.

Evet akhisarlara karşı elendi..

Arkadaşlar hatırlarsanız yaz dönemi de uğramıştı bu arkadaş maalesef kısa süreli kalabildi. Twitterda yaklaşık 10. hesabı oldu Tudor fanı olarak açtığı hesaplar. Çok ta takmayın bunu. Cenj ergün dediğimiz adam maicona 8 belhandaya 10 vermiş adam. Ayrıca sağdan soldan çıkan primleri ve menajer paralarını saymıyorum bile. Boş adamın boş işleri. 1-2 saate banlanır

Forum gibi forum. Tam bir. Tartışma platformu

muhabbet-kusu_1772807.gif

Arkadaşlar hatırlarsanız yaz dönemi de uğramıştı bu arkadaş maalesef kısa süreli kalabildi. Twitterda yaklaşık 10. hesabı oldu Tudor fanı olarak açtığı hesaplar. Çok ta takmayın bunu. Cenj ergün dediğimiz adam maicona 8 belhandaya 10 vermiş adam. Ayrıca sağdan soldan çıkan primleri ve menajer paralarını saymıyorum bile. Boş adamın boş işleri. 1-2 saate banlanır
Sadece tudor'u övdüm diye ban yemiştim..
Forum gibi forum

Mustafa kardeşim çakma hocanın nasıl biri olduğunu gayet net açıklamış bence.

ONEPLUS A5000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt