Terim: "Dünyadaki elit takımların oyun modelini ortaya koyduğumuzu düşünüyorum" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Terim: "Dünyadaki elit takımların oyun modelini ortaya koyduğumuzu düşünüyorum"

Fatih Terim: "Başından sonuna kadar oyuna hakim, istediğini yapan, 4 gol atıp, onun iki misli kaçıran, rakibe pozisyon vermeyen bütün oyuncularımı tebrik ediyorum. Dünyadaki elit takımların oyun modelini ortaya koyduğumuzu düşünüyorum bugün."

Fatih Terim: "Geçen hafta 45 vardı, bu hafta 93 var. Genciyle, sonradan gireniyle, oynayanıyla... Oyuncularım tebriği hak ediyor. Maçtan önce de söylemiştim. Geçen haftaki mükemmel oyun için aldıkları övgü azdı. Umarım yiğidin hakkını yiğide verirler."

Fatih Terim: "Diagne zaten golcü bir oyuncu. Atmaması bizim için sürpriz olur. İlk yarı kaleciye çarpan toplar oldu ama iyi bir geri dönüş oldu. Memnunum."

Rizeyi daha iyi bekliyordum. Rize in kötülüğünden mi yoksa bizim iyi oyunumuzdan mi bilmiyorum ama sahada tam izlemek istediğimiz Galatasaray vardı. Birlikte defans yapıp birlikte ileri çıktık. Bikac haftadan sonra belli olur akıbetimiz. Bu şekilde devam edersek takım olmuşuz diyebiliriz. Şimdiden geçmiş olsun herkese.

GSCimbom Mobile App

Rizeyi daha iyi bekliyordum. Rize in kötülüğünden mi yoksa bizim iyi oyunumuzdan mi bilmiyorum ama sahada tam izlemek istediğimiz Galatasaray vardı. Birlikte defans yapıp birlikte ileri çıktık. Bikac haftadan sonra belli olur akıbetimiz. Bu şekilde devam edersek takım olmuşuz diyebiliriz. Şimdiden geçmiş olsun herkese.

GSCimbom Mobile App
Birkac haftadir belli zaten akibet abi,haftalardir iyiyiz mucadelede iyi

geçen haftaki iyi oyunun rizede devam etmeyeceğini düşünmüştüm açıkçası ama tam tersi daha iyi komple bir takım vardı topu ayaktan çıkarma süresi düşüktü yardımlaşma çok iyiydi bir oyun planı ve ne yaptığını bilen bir takım vardı sahada helal olsun hocam çok iyi hazırlamışsın takımı şimdi oynamayan aslar düşünsün bu takıma nasıl girerim diye :)

Üst Alt