Terim: "Duran toptan gol atamamamız, oyuncu tipleriyle ilgili. Duran top çalışmaya devam edeceğiz" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Terim: "Duran toptan gol atamamamız, oyuncu tipleriyle ilgili. Duran top çalışmaya devam edeceğiz"

FDmmOGiXsBcVaLr

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'den 1-1 biten Karagümrük maçı sonrası açıklamalar..

Fatih Terim: "Genel olarak kaybettiğimiz puana üzgünüz. Hiç pozisyon vermemişken, tesadüflerin haricinde yenen herhangi bir şey yokken, ikinci yarıda Emre'nin topuna kadar hiçbir sıkıntımız yok, tam aksi oyuna hakim olan bizdik. Ancak 3. bölgede biraz etkili olmamız lazımdı. Herhalde Kerem ve Halil'in yorgunluğu."

"İki golü de aşağı yukarı biz attık. Direkten dönen, kaçırdığımız top... Biraz geç hareketlendik açıkçası. Her Avrupa maçı sonrası bir sıkıntıya uğruyoruz açıkçası. Üzgünüm tabii ama lig devam ediyor, biz de buradayız."

"Bu sene kaybettiğimiz puanlara baktığımızda, hak ediyoruz bazı şeyleri de açıkçası. Rakip kaleye gelemiyor, oyunu kontrolünüze almışsınız, golü atabilirsiniz, bir an durup dururken morali yükselten bir pas atıyoruz."

"Oyuna her geçen gün bir şeyler katıyoruz, bazı şeyleri de biraz daha fazla çabalamalıyız. Özellikle üretkenlikte biraz geriye düştük. Atamıyoruz. Pozisyona giriyoruz. Topun mülkiyetini alıyoruz"

"Pozisyon vermeden puan kaybettik. Bütün bunlara rağmen daha iyi günlere gideceğiz inşallah."

Basın toplantısından;

"15 oyuncumuz savaştan çıkmış gibi zaten. İlk yarıda oyunun hakimi olunca 57'de müdahale yaptım."

"Feghouli değişikliğinden vazgeçtim. Benim kararım. Oyunu domine ediyorduk. Tabii benim oyuncumun rakibe pas atacağını bilemezdim. 63. dakikaya kadar oyuncu değiştirmek istemedim. Oradan nasıl göründü bilmiyorum, ben böyle gördüm. Benim oyuncumun rakibe pas atacağı aklıma gelmedi açıkçası."

"Diagne ve Mostafa, gol atmayla ilgili Halil'den daha öndeler. Ama pozisyon yaratma konusunda Halil onlardan daha önde. Bir çözüm bulacağız."

"3 orta saha ile oynuyoruz. 8 ve 10 numaradakiler daha çok skora katkıda bulunmalı."

"Halil'in bir kafa pozisyonu var. Çok müsait pozisyon. O gol olsa... Bu tip golleri atamıyoruz. Hiç bahsedilmiyor bile."

"Bu sezon Luyindama'nın Hatay'a attığı golü hatırlıyorum bir tek. Duran toplarda başarılı değiliz. Olsaydık bazı maçları çözerdik zaten. Duran toptan gol atamamamız, oyuncu tipleriyle ilgili. Üstünde çalışıyoruz ama son yıllarda duran topların ne kadar önemli olduğunu görüyoruz. Mesela son dakikada Diagne'nin kafa vuruşunda Barış koşusuna devam etse, boş kaleye atacaktı."

"Duran top çalışmaya devam edeceğiz."

"Şu anda puan farkı az değil ama oluyor böyle. Hele ki kupada da devam ediyorsanız böyle oluyor. Kapatmaya çalışacağız. Kapanır bu puan farkları. Kabullenecek halimiz yok."

"Lig daha çok uzun. Devam edeceğiz. Bu sezon hangi aksilik varsa bize denk geldi."

"Sarı kart için üzüldüm, hakeme de söyledim. Sahaya girmişim. Halbuki sahaya atışın daha geriden olması için girdim. Görmedim, haklıydı. Orada Feghouli'ye bağırıyordum. Ofsayt sonrası yanlış yerden başlattı Soso. Hakem 'Hocam niyetinizi biliyorum, aksi takdirde kırmızı' dedi. Niyetimizi biliyorlardı."

"Lokomotiv Moskova'nın ne kabahati var? Galatasaray hükmen galibiyet ister mi? Ben istemem, oyuncularım da istemez. Kural tekrar diyorsa, tekrar oynarım, mağlup da olabilirim. Lokomotiv ne yapsın? Sen, beni attın da ben 'Hayır' mı dedim? Kimin hatası?"

"Gerekirse mağlup oluruz ama tekrar edilmesini isterim. Eğer kural buysa. Berabere kalmak istemem."

Her konuşmasında takımı başka biri yönetiyor da bu da eleştiri yapıyor izlenimi ediniyorum

Çoklu kişilik bozukluğu mu yaşıyor nedir

Ya geç kardeşim bunları, takımı kim hazırlıyor maçlara başkası mı. Daha maçın başında belliydi bir isteksizlik, vurdumduymazlık ne anlatıyorsun bize sen. Git torununu sevde önümüz açılsın be hocam, nasıl bir işkenceye maruz bırakıyorsun bizi

Üst Alt