Terim: "Galatasaraylılara izah edeceğim, Ocak'ta neler olacak..." - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Terim: "Galatasaraylılara izah edeceğim, Ocak'ta neler olacak..."

Yahu geçen sezon da rezildi takım hadi buna yeni takım dediniz lig başlayalı 2 ay oldu daha kaleye gidemiyor bu takım ne yeni takımı hakikaten umudunuz var mi duzeleceginden gerçi hocanız şimdi de ocak masallarına başlamış ya sizlerin böyle düşünmesi normal
Fatih hoca gibi hoca varken benim her zaman umudum var.Geçen sene Erzurumspor maçından sonra şampiyon olacağımıza inanıyodum.Bu takım iyi oynayamıyosa nasıl şampiyon oluyo?Sinirli olmadığınız zaman bi düşünün..

Bi diğer takımlara bak.Arada fazla bi puan ve oyun farkı yok.Herkesin oyunları bi iyi bi kötü.Ve bizim başımızda olan hoca son 2 yılın şampiyonu.Eleştrilerin kıyasına bakınca bi anormal fark var ortada.Tamam biz winner kulubüz.Biz Galatasaray'ız.Bunu hoca da farkında.Milli ara gelmişken niye birileri değişsin?Milli aranın gelmesiyle Fatih hoca çözüm bulur..

Ben kovulsun demiyorum zaten.Sezonu tamamlamalı ama eleştirileri de sonuna kadar hak ediyor.1 maçlık sinir falan değil bu.

Diğer takımlar da boktan oynuyor evet.Zaten Avrupa'da gelen giden takımlarımızı tokatlayıp yolluyor.Bu da ispati ama mesele rakiplerin kötü oynaması değil,bizim kötü oynamamız

Herseyi gectim , Emreyi 60 dakika da alsaydin oyuna neyi kaybederdin. Babel ne bok yedi 90 dakika
yemin ederim Emre Falcao ile beraber oynamazsa boykot ederim artik. kendimi becermeye baslarim.

BU TAKIMIN 11 BÖYLE OLMALI:

Nando
Sener Luyindama Marcao Nagatomo****
Lemina Nzonzi
Fegh** Seri Emre
Falcao

Nagtomo: Kisa kadar kalsin, defansif anlamda halen iyi. Ofansi emre yapar desteklesin.
Fegh: baska adam akilli kanat yok+ gecen sezonun kredisi var halen.

2 senedir rezil futbol her şey kabak gibi ortada sesin çıkmıyordu rezillik ayyuka çıkıncamı geçiştirmek için ocakta ocakta yemek ocakta diye saçmalıyorsun.

Selçuk’u, babeli, belhandayı, marianoyu ben mi bu gece çıkarttım sahaya?
Ya hu Ömer bayram orta sahada oyunu ile basbas bağırdı ben burdayım diye, sen kimi soktun oyuna, Selçuk’u.. takım rakip kaleye gidemiyor top çeviriyor sende bir reaksiyon yok.. hızlı oyuncun yok iki çalım atacak biraz rakip defansı zorlayacak oyuncun Emre mor var o da 85 den sonra oyuna giriyor. Adamlar 10 kişi ile bile saldırıyor, sen uyuyorsun Hocam. Önce kendinde ara suçu..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ocağın batsın ocağa kadar müsade edecekmişiz.Sen şu kadroya top oynatamayan söz geçiremeyen basiretsizin tekisin senin lafların artık karın doyurmuyor.

Fatih hoca gibi hoca varken benim her zaman umudum var.Geçen sene Erzurumspor maçından sonra şampiyon olacağımıza inanıyodum.Bu takım iyi oynayamıyosa nasıl şampiyon oluyo?Sinirli olmadığınız zaman bi düşünün..
Yahu ne iyi oyunu gecen sezon başak kaç puandan verdi şampiyonluğu her sezon olmaz bu fenerden al bakalım 8 puan farktan alabilecek misin

Kotu oyunun butun sorumlusu oyuncular mi yani hoca ?
Takimin en büyük sorunlarından birisi temposuzlukken ilk onbire birde Secluk'u koydun.
Babel ve Feghouli'nin ayni anda sahada olmaması gerektiğini hala göremedin.
Bu macda Mariano'nun yerine Sener oynamayacaksa neden aldin o zaman ?

ftye birşey demiyorum yıllar boyu hep hücum futbolu oynatır ama bu takımın halininde hesabının sorulması gerekir. garip yani kendi aldıırdığı oyuncular ama takıma top oynatamıyor

gs savunma yapmaz savunma yaptırır lafıda kendisine ait. BU TAKIM NİYE HÜCUM OYNAYAMIYOR HOCA?

Fatih Terim: "Performansla ilgili çok söyleyeceğim şey var. Bir defa Gençlerbirliği'ni tebrik ederim. Sadece istemek yetmiyor. Kazanmayı da bilmek gerekiyor. Galibiyeti de almanız gerekiyor. Sadece istemek yetmiyor."

Terim: "Muhakkak ki Galatasaray puan kaybedecektir ama salı günkü gibi kaybettiği takdirde helal olsun denilen bir takım vardı. Kaybederse öyle bir takımla kaybeder. Böyle kaybederse başka kayıplar olur. Sadece puan kaybetmez."

Terim: "Hiç hoşnut olmuyorum bundan. Eğer Galatasaray kaybedecekse savaşarak kaybedecek. Onun hesabını zaten veririz biz. Böyle vurdumduymaz olmaz. Buna ne ben müsaade ederim, ne kültürümüz müsaade eder. Biraz fazla uzadı bu iş. Üzgünüm."

Terim: "Milli ara öncesinde bu hiç hoşuma gitmedi. Konuşulacak bir zaman var, çok da şey var ama beraberliklerden ve kötü oyundan sonra olsun istemiyorum. Kendi aramızda konuşacağız, ben Galatasaraylılara da açıklayacağım."

erim: "Bugün belki de ben hatalıyım. Burada da kendime önemli bir eksi puan yazıyorum ama dediğim gibi kaybedebilirsiniz, ilk defa da kaybetmeyeceğiz. Böyle bir şeye hiç kimsenin hakkı yok."

Terim: "Halil hoca perşembe gece maç idare etti bildiğim kadarıyla. Hakem mi kalmadı da oradan adamcağız cuma sabahı binecek, ancak akşam gelecek, cumartesi maça çıkacak. Biraz da ceza almayanlar konuşsun. Ben yeteri kadar konuştum."

Terim: "Ben Belhanda'ya kızdım, meğer el demiyormuş. Omzumdan çekildi diyormuş. Ben çok konuştum, biraz da ceza almayanlar konuşsun."

Terim: "İstemek yetmez. O işin teori kısmı. Uygulamak lazım sahada. Çeneyle olmuyor bu. Konsantre sıfır. Mücadele yok. Bitse de gitsek gibi bir atmosfer içinde. Bizim bu eleştirileri yapmamız lazım kendimize."

Terim: "Ümit edelim bu son olur inşallah. Verilmeyen penaltı, penaltılar bilemem. O konuda zaten konuşmak istemiyorum. Ben konuştuğum zaman ceza alıyorum."

Terim: "Herkes arada yara sararken biz arada yaralanıyoruz. Milli takım arasında yara saramayız. Bu ara, milli takıma oyuncu göndermeyen takımlar için harika, bizim için değil. Biz eksiliyoruz. O bize çok fazla yaramıyor. Bazı kalan oyuncuları hazırlıyoruz. O kadar."

Terim: "Sitem değil, direkt söylüyorum. Yakışmadı benim oyuncularıma. Ocak ayına kadar Galatasaraylı bu sabrı gösterecek. Sosyal medyaya göre hareket etmiyoruz. Takımı ona göre yapmıyoruz. Eleştiriler olabilir. Seçimim böyleydi. Ben de hata yapabilirim, ben de insanım."

Kusura bakmayın ama bu açıklamalar oynanan oyundan daha rezil ötesi

Bence Terim sorunun ne olduğunu tam olarak anlayacak kapasitede değil

Şayet o kapasitede olsaydı Selçuk ve Belhanda seçimlerini yapmazdı

Yaptıktan sonra bende hata yapabilirim demek ne demek

Bence bu adamın en kısa zamanda taraftar tarafından ciddi tepki görmesi lazım

Ancak o zaman anlayacak işin ciddiyetini

Çünkü kendisini dokunulmaz ve hesap vermez zannediyor

Sen hatalısın tabiki biz hatalı olacak halimiz yokya.Madem özeleştiride yapıyorsun göz göre göre neden bitik oyuncularla 11 yapmaya devam ediyorsun.Ligin 7.haftasına geldik yedi yedi.Mariano yerine Şener,Selçuk yerine Taylan,Babel yerine Emre,Belhanda yerine Ademle başlamak bu kadarmı zordu.Bu adamlarla olmuyor işte olmuyorrrrrr anlamak bu kadarmı zor arkadaş.

Üst Alt