Terim İdman Sahasının Kenarına Dev Ekran Kurdurdu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Terim İdman Sahasının Kenarına Dev Ekran Kurdurdu

YENİ VE GENÇ FUTBOLCULAR İÇİN BU YÖNTEMİ TERCİH ETTİ​

Teknik Direktör Fatih Terim, antrenman sahasına kurdurduğu dev ekranla dikkat çekti. Fanatik’in haberine göre; deneyimli teknik adamın bu yöntemi tercih etmesinde yeni ve genç futbolcuların fazla olması etkili oldu.

1628139041787.png
1628139058066.png

Güzel olay. Hocam bu işi biliyorsun! Yalnız orada durursa ekran güneşten parlar sanki. Bir çardak filan yapılsın tv'yi de altına koyarız. Bi tane de bank ve masa atılır çay kahve de içilir güzel olur. :)

Hocam sistemi kurmuş.

oldukca mantikli buluyorum. hatta gec bile kalindigini dusunuyorum.
ileride daha buyuk ekrana gecis yapilabilir-sayet montaj konusunda yer problemi olmazsa.

misal bu yontemi en efektif ve en uc kullanan hoca benim bildigim nagelsmann.
pro bir kurulum gerektiriyor kanimca. idman sahasi genelinde bri kac kamera acili cekimlerin yapilabildigi, hoca tarafindan interaktif sekilde idman devam ederken kontrol edilebilen ipad destekli bir kurulum. vb.
< ; >

ekranin buyuklugu hocanin idmanindan ;>

sinema ekran ; >

6x3 mt

*baslikta diger bazi renkdaslar fifa vs mesajlari gecmis,

saka degil aslinda,
ustte belirttigim hocanin ekranlari ,idman sonrasinda
oyuncular tarafindan fifa oynamalarina da imkan sunmus ve de oynamislarda. idman sonrasi stresini atmaya yonelik.

kanimca mevcut florya idman sahasi geo duzeninde ustteki gibi devasa sinema ekran icin uygun degil.
mevcut durumda onun yerine bir kac tane buyuk ekran tv plasma yeterli olur rakip analiz ve mevcut idman kesit goruntulerine dair calismalara yonelik.

ozetle, bu sekilde bile olsa cok iyi dusunulmus bir method. umarim duzenli olarak kullanilir ve gelistirilir cesitlendirilir.

Üst Alt