Terim ile Nasıl Bir Futbol Bizi Bekliyor? - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Terim ile Nasıl Bir Futbol Bizi Bekliyor?

Prandelli muthis taktisyendi
Fakat Terimden sonraki 4 yabanci ve 2 yerliden sonra isin taktikte degil liderlik ve "gaz" a.k.a. motivasyonda bittigini kesfedemeyenler var ise, o halde son 4.5 seneyi tekrar gozden gecirmelerinde faide var.

Tamamda bu sefer gaz verecegi oyuncu grubu yabancilardan olusacak, orada soru isaretlerim var benim ne yalan soyleyeyim
Feghouli / Belhanda / Fernando / Maicon / Gomis

İyi verim alır Terim bunlardan... Hele Belhanda dan bir performans çıkışı umuyor ve bekliyorum.

Öyle kuzeyin soğuk ülkelerinden vurdum duymaz (umarım) oyuncular değiller bunlar

Son düzenleme:
Hangi A Sınıf T.D. karın tokluğuna çalışıyor ?

Size Real Madrid taraftarlığı öneriyorum... Belki orda pozitif olursunuz; sanmam'da..

Orada kast ettğim para konusu çok para almak değil.
Para için tüm değerlerini satmak.

Ayrıca senin gibi pozitif olup rüzgara göre yön değiştirmek istemezdim.

Tudor süper yeahh dedin.sonra tenekeyi bağladın .

Belki olabilir ama oyun aralarında Melo gibi takım ark saygı kazanabilirmi yada söz sahibi olabilir mi o oyuna vasfı varmı öncelikle bunu sormak gerekir renktas .. bence uygun değil çünkü kendini ispat etmiş değil futbolcu olarak kendisini ispat eder ondan sonra saygı kazanır söyle düşün savaşa gidiyorsun ve komutan seninle yan yana yatan adamı bundan sonra sizin komutan bu diyor sen saygı gosterirmisin .. ?
Terim, Fernando dan bir lider yaratabilir.
Bakıp görelim :)

valla bizim takımda son haftalarda inanılmaz özgüven eksiği var belhanda kaleye şut çekmekten korkuyor feg topu ayağına dolaştırıyor fernando bile eskisi kadar topları iyi dağıtamıyor adam ne yapacağını şaşırıyor maicon desen konsantrasyon sorunu yaşıyor bence F.T ile melo olmasada takım performansı inanılmaz artacaktır en azından gol yediğimizde kenarda tuhaf tuhaf oturan değişik haraketler yapan bir hoca değil daha realist bir tepki veren hocamız oldu

O konuda haklısın renktas ama devre arası maicon tudorun üstüne yürüyor vedalasirken sadece gomis ve ndiaye sadece adam için üzülüyor tudor kendi bitirmek istediği futbolcuya dayalı sistemde kendi bitti futbol bilgisizliği yüzünden belhanda feg maicon Fernando mari felan hepsi adama cephe almış zaten belki de cephe aldığı için futbolcular oynamiyordu Fatih terimle bu düzelir ama hala yedek kulübesi çok zayıf su begenmedigimiz Yasin feg bile kesebilir Fatih terimle herşey mümkün ..

Terim, Fernando dan bir lider yaratabilir.
Bakıp görelim :)

Fernando o tip değil renktas Fatih hocam üç oyuncu istiyoruz dedi en az bu oyuncular içinde ısıran topcu illaki vardır zaten en acili bek ve forvet ve orta saha ama serdardan büyük kaptan Bülent çıkarırsa süper olur sakatlansa bile kolunu vücuduna sardirip oynayacak ..

Bize döndügünde 4-1-4-1 denedi fener macina kadar,daha sonra baros-elmander'li 4-4-2 oynatti

O maca kadar cizgilerde kazim ve Riera,ortada ise melo selcuk ve engin oynuyordu.

Engin'in hazir olmadigi dönemde sabri'yi ve eboue'yi de denemisti orta sahada

Ewt hatta kötü de oynuyoduk
sezon başında da ebueyi sol açık denemişti

Kulüp Karakterli kişiler tarafından yönetilip.
Sistem sahibi,futbol bilen,para için her şeyini feda etmeyen bir hoca geldği zaman.
Mücadele eden oyuncular ile sahay çıktığımız zaman

Hiç bir zaman olmayacak bu dediğiniz. Bielsa-Rijkaard gibi doktrin sahibi teknik adamlar dünya futbolunda bile madara oluyor, oldu. Guardiola, Heynckes gibisi de bu ülkeye gelmeyecek.

Başta taraftar ve ülke profili izin vermez.

Sonra yönetim kadrolarının avamlığı

En son da medya

Şu üçünü eğitim ile düzeltirsin ama her geçen gün daha eğitimsiz bir topluma evrilirken anladığı dilden konuşacak Terim'ler en doğru tercihtir.

Üst Alt