Terim ilk yolcuları belirledi!


Terim ilk yolcuları belirledi27 Mayıs 2011 Cuma * 11:22Teknik direktör Fatih Terim, ilk etapta takımdan gönderilecek oyuncuları belirledi.Florya Metin Oktay Tesisleri'nde hareketlilik başladı. Fatih Terim'in ABD'den dönmesinin ardından Florya'da büyük bir zirve gerçekleşti. Abdürrahim Albayrak, Bülent Tulun ve Celal Gürcan'ın da katıldığı toplantıya Fatih Terim ve yardımcıları Vedat İnceefe ve Ümit Davala da katıldı. Burada yapılan toplantıda, takımın son hali, yapılacak transferler ve sezon öncesi kamplarının nerelerde olacağı gibi konular masaya yatırıldı.

Fatih Terim İstanbul'daFlorya'da yapılan dev zirvenin ardından bir görüşme de bu kez Terim ve yardımcıları arasında Terim'in evinde gerçekleşti. Yeni yapılanmada nasıl bir görev üstlenecekleri netlik kazanmayan Müfit Erkasap ve Tugay Kerimoğlu'nun da katıldığı görüşmede takımdan gönderilecek olan futbolcuların belirlendiği öğrenildi.Tugay Kerimoğlu'ndan alınan bilgiler ışığında yerli futbolcular Barış Özbek, Mustafa Sarp, Ayhan Akman ile yollarını ayıracak olan Fatih Terim, yapılacak olan yabancı transferleri ve kontenjan sorununu da düşünerek Stancu ve Pino'yu takımda görmek istemediğini yönetime iletecek.Öte yandan Teknik Direktör Fatih Terim, dün sürpriz şekilde Florya'ya gelen Mondragon'un menajeri Oscar Damiani ile de bir görüşme yaptı. Kariyerini noktalayan Mondragon'un kaleci antrenörü olarak sarı-kırmızılı kulübe dönebileceği ileri sürüldü.Teknik kadro içerisinde yaşananan hareketliliğin yanı sıra yönetim bazında da önemli gelişmeler yaşanıyor. Başkan yardımcısı Adnan Öztürk'ün ısrarı sonucunda kulübe kazandırılan Kurth ve Calzada kulüpteki görevlerine resmi olarak başladılar. Futbol komitesinde görev alacak olan Kurth ve Pazarlama A.Ş'de görev alacak olan Calzada'ya Türk Telekom Arena'da birer ofis tahsis edildi.Kaynak: webaslan - Terim ilk yolcuları belirledi
 
Cevap: Terim ilk yolcuları belirledi!Barış Özbek, Mustafa Sarp, Ayhan Akman"Allah'ım gerçek mi bu" diye haykırmak istiyorum. :)
 
Cevap: Terim ilk yolcuları belirledi!Allahima sükürler olsun. Bu günleri de gördük, BAM'dan kurtuluyoruz.SIMDI cok sevindim. Transfer sezonu diye buna derim ben. (dogruysa tabi)Bunlarin yani sira zaten gitmis gözüyle bakilanlar da var; Neill, Kewell, Zapata.Digerleri gelen taleplere göre degerlendirilip gönderilecek. Hatta Baros'un bile gitme ihtimali var, dedikodular bu yönde.
 
Cevap: Terim ilk yolcuları belirledi!Ayhan kalır bencede. Kalsın problem değil. Diğerlerini konuşmaya bile gerek yok. Pino belki tutulabilir.
 
Cevap: Terim ilk yolcuları belirledi!Açıkçası Selçuk ve Kallstöm(veya bi başka mc) olursa zaten oynayamazlardı :) Barış'ın sözleşmesi bitti öyle gider, Ayhan bu sene kalır, oynayamaz sene sonu emekli olur, Mustafa Sarp'ı ise gönderirler.
 
Cevap: Terim ilk yolcuları belirledi!Bence kalmalılar.

Hala kendilerinden verim alabiliriz.

Ne biliyim. Formaları taşırlar.Oyundan çıkanlara giyeceklerini verirler. Topları getirirler. Kaleleri taşırlar. Stadı maça hazırlar falan filan....
 
Cevap: Terim ilk yolcuları belirledi!Bence kalmalılar.

Hala kendilerinden verim alabiliriz.

Ne biliyim. Formaları taşırlar.Oyundan çıkanlara giyeceklerini verirler. Topları getirirler. Kaleleri taşırlar. Stadı maça hazırlar falan filan....bunu alacaklai 1 milyon euroyami yapacaklar

aydan 5000 dollara bende yaparim

Azerbaycandan gelip issiz gucsuz adamiz

1 yil calisip koseyi donerim ;)
 
Üst Alt