Terim: "İster öyle alırım, ister böyle alırım" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Terim: "İster öyle alırım, ister böyle alırım"

454

Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, uzun süredir kadroya alınmadıktan sonra bu hafta tekrar çağrılan Ömer Toprak ve Euro 2016'dan sonra ilk kez aday kadroya davet edilen Caner Erkin ile ilgili şunları söyledi:

“Ömer Toprak'ı açıkçası yaşanan bir olaydan sonra almadık. O arada sakatlıklar oldu, yarın yine burada olmayabilir. İnanın bana şahsi bir şeyimin olması mümkün değil. Mesela bu prim meselesi dediniz ama değil. Sonuçta bunlar olur. Takibimizi devam ettirdik. O günlerde düşünmedik, şimdi düşündük. Ömer’i hep geniş kadroya yazdık. Almasak da onlar benim futbolcum. Caner’e gerekçesini karşılıklı oturup açıkladım. Belki Hasan Ali iyi olsa hiç almayacaktım. Bu benim kendi tasarrufum, ister öyle alırım, ister böyle alırım. Ayrıca Caner’in sağlık durumu var. Bugün ilk defa idmana çıkacak. Hasan Ali geliyordu, son dakika bir risk taşıyabilir diye almadık. Bizim için önce sporcu sağlığı geliyor. Gökhan Töre'yi almadım mesela. Ömer mevzusu için değil, biraz daha forma girmesi için. Ömer-Gökhan-Hakan da bir arada olabilir. Şu anda en iyi arkadaşlar, biz dışarıda kaldık. Futbolun da güzelliği budur, sonunda onlar tamir ederler, etmeliler.”

Ajansspor

[SUP]sevmeyelimde taşamı Dönelim bee..[/SUP]

renkdaş :D seni bu yüzden takdir ediyorum Fatih Terim hocamıza sonuna kadar destek verip saygı duyan nadir insanlardansın..

Bazı arkadaşlar ısrarla anlamıyor halbuki bu gün milli takımı bıraksa gelse GSC hariç kim hayır diyebilir ? Seninde dediğin gibi sevmeyelimde taşamı dönelim

O kadar da değil.Fatih hocayı severiz ama şimdi Riekerink'e şans verilmeli.Bu sene hatasıyla sevabıyla onun senesi olmalı,umut ışığı alırsak önümüzdeki sene de.

renkdaş :D seni bu yüzden takdir ediyorum Fatih Terim hocamıza sonuna kadar destek verip saygı duyan nadir insanlardansın..

Bazı arkadaşlar ısrarla anlamıyor halbuki bu gün milli takımı bıraksa gelse GSC hariç kim hayır diyebilir ? Seninde dediğin gibi sevmeyelimde taşamı dönelim

olsun onlarda kardeşimizdir çabamızın adı GALATASARAY yani.

milli takımı bıraksa bile gelme durumu olmaz bence gereksiz paranoya yapılıyor forumumuzda.

olsun onlarda kardeşimizdir çabamızın adı GALATASARAY yani.

milli takımı bıraksa bile gelme durumu olmaz bence gereksiz paranoya yapılıyor forumumuzda.

haksız değiller yapmakta ama gereksiz baskı oluşur rikerinkin üstünde sezon sonu bir ihtimal gelebilir.
Yani bir ihtimal daha var o da ölmek mi dersin gibi bir şey :D çok zor ama olabilir yani

haksız değiller yapmakta ama gereksiz baskı oluşur rikerinkin üstünde sezon sonu bir ihtimal gelebilir.
Yani bir ihtimal daha var o da ölmek mi dersin gibi bir şey :D çok zor ama olabilir yani

işini kaybetme korkusu riekerink beyin performansını artırabilir. Fatih hocam belkide onu bu şekilde motive etmek istemiştir. 3 kupalı hamzanın nasıl sıçıp sıvadığını hatırlıyoruz neticede 1 sezon sonra.

Terim'i eleştirenler Türk Futbolu ne bok durumda oldunu unutuyor.

Bir Almanya, Fransa olsak, eyvallah, eleştiri yaparsın, ama Terim bu kısır imkanlar ile yaratıkları Başarılar küçümsenemeyecek Değerler.

~Pablo Emilio Escobar Gaviria~

Son düzenleme:
Adam ol da diğerlerini neden almadığını açıkla o zaman.

Ama tabi Fatih Liman gibi şak şak festçiler olduğu sürece bunu yapma ihtiyacını kendinde bulmaması normal.

Adam ol da diğerlerini neden almadığını açıkla o zaman.

Ama tabi Fatih Liman gibi şak şak festçiler olduğu sürece bunu yapma ihtiyacını kendinde bulmaması normal.

ayarlananlar aptulla avcıyı destekleyebilir..Şak şaklamıyoruz ülke milli takımı için en doğru adam Fatih Terimin arkasında duruyorum nacizane..

Yarın milli takım yenilirse ukrayna bayrağımı açacaksın? Yahu size laf anlatılmıyor yada gerçekten nankörsünüz..

Kardeşim diyelim ki hoca bıraktı gitti milli takımı?Dünya kupasına gelen hoca götürebilirmi şu anda şu günde bizi dünya kupasına götürecek tek hoca Fatih Terim..
Biraz saygı yahu milli takım hocasına biraz saygılı olun sevmeyin tamamda milli takım yenilsin hocayı yerden yere vuralım kafasını bırakıverin bir zahmet..

Onu niye almamış bunu niye almamış
Talha Küllü ister onu alırım ister bunu alırım dedi hocam :D basın toplantısını dinle bir daha sen ve senin gibilerine gereken cevabı vermiş işte dans et kuduro dinle iyi gelir...

Üst Alt