terim istifa diyenler mayısta burda olsun | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bunu söyleyen kişi lig şampiyonluğunu kastediyor olabilir ihtimal var fener çok kırılgan bir takım bjk iflas etmiş zaten başakşehir eski gucu yok ts istikrarsız şimdi bunlar bizi yine zorla şampiyon yapabilirler ama gram değeri ve önemi yok ben artık böyle futbol izlemek istemiyorum böyle gelecek şampiyonluğunda......

Ulan iki mayıstır şampiyonuz da noluyor şu düştüğümüz durumlara bak.Son iki yılın şampiyonu kaleye şut çekemiyor atak yapamıyor gol atamıyor ki golü de geçtim bu kadar ruhsuz bir futbol takımı olamaz ya

Fatih alsın o şampiyonlukları başına çalsın 10 küsür maç oynadık bir tanesin de iyi oynamaz mı bu takım hadi psg maçı eh işte desek onu da kaybettik sahamız da

terim'e hep en güçlü kadrolar verilmesininde bunda bir etkisi olmasın.bu kadroya oynatabileceği en rezil topu oynatıyor.

Şampiyonluk tek derdi olanlar uplayıp masturbasyon yapabilir. Ligin en pahalı ve en geniş kadrosu var elimizde fark yaratamıyoruz. Her yıl üstüne koyarak gitmemiz lazımken yerinde sayıyoruz. 14 kalbürüstü yabancı ortalama 3 milyon euro alan futbolcular var hocanın elinde takım gram top oynamıyor, asıl hedefimiz olan Avrupa da golümüz yok yine. Şampiyonluk sayıları tek derdi olmayanlar bunlara üzülüyor mayısmış nisanmış ekime yani

MI 8 Lite cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

İstifa demiyorum da hoca hiçbir sorunun cevabını vermiyo arkadaş.

1- Taylan'ı neden aldı, neden oynatmıyor?
2- Bruma, Garry, Henry'den sonra Babel tercihinin sebebi ne?
3- Belhanda nasıl oluyor da 90 dk oynuyor?
4- Belhanda, Babel, Feg bu kadar formsuzken üstelik alternatifleri de varken neden bu ısrar?
5- 10.resmi maç ve atılan7 gol. Üstelik 3ü bir maçta atıldı. Yani 9 maçta sadece 4 gol. Taktik bu mu?
6- Geçen sene zorda kaldığında forvet yok diye Donk - Maicon yapıp gol arayan adam bu sefer forvet varken ısrarla tek oynuyor niye?
7- Donk, Luyindama, Marcao, Nzonzi gibi uzun ve cüsseli, Falcao gibi zamanlaması ile kafa toplarında avantaj sağlayan birileri varken duran topu kullanan arap neden hep ön bölgeye atıyor, taktik bu mu?
8- Son 4 maçın en çok top kaybedeni nasıl oluyor da hala sahada?

olm birbirinizi kurmayın latife ediyoruz da
valla 2 senedir futbol izlemiyoruz, ligdeki kadrolara bakınca ; sezon başı kime kaç fark atarızı konuşurken şimdi acaba bu maç gol atabilecek miyize downgrade olduk.
bunun birincil sorumlusu da kulüpteki uçan sinekten hesap soran terim olacak tabii ki.

Üst Alt