terim istifa diyenler mayısta burda olsun - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Benim anlamadigim sey. Biz türkiyenin Bayerine sayiliriz diyebiliriz herhalde. Orda Kovac hem kupayi aldi hem sampiyon oldu ama taraftar onu genede postalamayi istiyordu. Onlara kalirsa simdi bile sutlarlar adami... Orda dogru dürüz adam bizi sampiyon yapti susun lan mayis ayinda gelip sevinmeyin diyen yoktur.

Hedefimiz böyle bok gibi ligde, son haftada bok gibi futbolla sampiyon olmak degildir. Hele hocamizin rüyasi dünya kadar büyükse.

Terim istifa diyenler şu yönden haksız.Terim gidince armutun biri gelecek muhtemelen ve şampiyon olamayacağız.Terimcilerin "Hoca gitmeseydi şampiyon olurduk" sözlerini mi dinlemek istiyorsunuz?

"Mayıs'ta şampiyon olursak burada olun" diyen Terimciler de şu yönden haksız.Tabii ki şampiyonluk çok önemli ama şu futbolla şampiyon olmak sizi rahatsız etmiyor mu?Niye daha iyisini yapabilecekken vasata tahammül edelim?Avrupa'da 27'de 2 yaptık.Şunu biraz düzeltsek iyi olmaz mı?
rahatsiz olmuyorlar kötü futboldan cünkü önemli olan basarili olmak ama son iki yilda yasanan bu sene olmiyacak gibi duruyor. Cünkü yapilan transferler kagit üstünde cok iyi dursada bir birine uyumu olmayan oyuncular alindi , misal ceza sahasi golcüsü Falcao alindi ama kanatlar les gibi , hoca israrla pas oyunu oynatmak istiyor ama takimda 3 metre önündeki adama pas atamiyacak oyuncular dolu nasil olacak bu is? ya oyun sistemine göre oyuncu al yada oyuncuna göre bir sistem yarat

Benim anlamadigim sey. Biz türkiyenin Bayerine sayiliriz diyebiliriz herhalde. Orda Kovac hem kupayi aldi hem sampiyon oldu ama taraftar onu genede postalamayi istiyordu. Onlara kalirsa simdi bile sutlarlar adami... Orda dogru dürüz adam bizi sampiyon yapti susun lan mayis ayinda gelip sevinmeyin diyen yoktur.

Hedefimiz böyle bok gibi ligde, son haftada bok gibi futbolla sampiyon olmak degildir. Hele hocamizin rüyasi dünya kadar büyükse.
Öncelikle Kovac Fatih Hoca'nın muadili mi??? Eğer verdiğin örnekte Hoeness, Beckenbauer, Rummenige olsa dediğin olur :) Zaten bu isimlere de kimse postalayalım diye laf uzatamaz. O yüzden elmalarla armutlar karışmış...

İkincil ve son olarak da adamların 4 tane şampiyonlar ligi / şampiyon kulüpler kupası var... Alamazsan yenisini eleştirilirsin... İyi geceler...

Bi siz zekisiniz şu forumda. Allah ıslah etsin terim karşıtı olan herkesi beyin fukarası görmekten vazgeçin terbiyesizlik etmeyin. Alın hocanızı tepe tepe kullanın tiplere bak

Bence ilk cümleni kendine söyle sen.9 sezonunda 8 kere şampiyon olmuş adam.Şımarıklığa bak, şampiyonluk istemiyorum iyi oyun istiyorum.Valla biz şampiyonluk istiyoruz.Hoca da herzaman şampiyonluk isteyip almıştır.Şuan hocayı "eleştirmeyen" bi tane adam bulamazsın.Hocayı oyun konusunda savunan olsa bu söylediklerin doğru olurdu.
Şampiyonluk istemiyorum dersen beyin fukarası olarak görülürsün.

Öncelikle Kovac Fatih Hoca'nın muadili mi??? Eğer verdiğin örnekte Hoeness, Beckenbauer, Rummenige olsa dediğin olur :) Zaten bu isimlere de kimse postalayalım diye laf uzatamaz. O yüzden elmalarla armutlar karışmış...

İkincil ve son olarak da adamların 4 tane şampiyonlar ligi / şampiyon kulüpler kupası var... Alamazsan yenisini eleştirilirsin... İyi geceler...
Taraftarlarina kalsa hoeness bugun marienplatzda asilmis durumda. 2-3 senedir nefret kusuyorlar

galatasaraya yakışmayan aciz futbol oynayalım kepaze olalım ama şampiyon olduktan sonra mühim değil diyen taraftarlar türedi.Kulübün maaşlı bir elemanını galatasaraydan büyük gören Galatasarayın tarihini bilmeyen cahiller.Vizyonları tam fb zihniyeti bence yanlış takımı tutuyorlar.onlar vizyonu bu gsyi yenelim ,kendi ligimizde şampiyon olalım yeter diyen zihniyet.

Üst Alt