Terim: "Kaleyi tutan şutumuz var mı bilmiyorum" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Terim: "Kaleyi tutan şutumuz var mı bilmiyorum"

5065077.jpg

Fatih Terim'in yayıncı kuruluşa yaptığı açıklamalardan Ajansspor.com'un derledikleri şöyle:

"Kaybetmek güzel değil. Üzgünüm çok. Ancak maç öncesi düşündüğümüz şeyler, gole kadar tuttu diyebiliriz.Yediğimiz gol şok yarattı, daha sonra beklemediğimiz ikinci gol geldi. Oyunumuzun oturduğu bölümde gol bekledik. 2. golü yedikten sonra kolay değil bu şartlarda. Değişiklikler de işe yaramadı ikinci yarıda. Gol pozisyonumuz bile yok. Kaleyi tutan şutumuz var mı bilmiyorum. Gole kadar düşündüklerimizi yapabildik diyebilirim.

Birçok yanlış var. Galibiyete yetecek bir çabamız olmadı. Bu şartlarda çok kolay değil çocukların 3 gün sonra gelip bu maçı oynamaları. Sudan sebepler olamsın diye sakındım açıkçası bunu pek fazla dile getirmekten. Bazı şeyleri doğru yapmadık ki böyle oldu.. Savaşımız bitmedi bizim. Daha çok savaşlarımz var. İstemezdik tabi kaybetmek. Türkiye artık başka şeylerle gündemde olmalı. Analizlere bakmalıyız, teknik konulara baklamlyız. Bunlarla uğraşmalıyız.

Kafa yorma toplantısı yapmamız lazım. 3 maçta 2 puan. Hırvatistan ile İzlanda deplasmanlarının birinden beraberlikle, birinden de galibiyetle ayrıldık. Hiçbir şeye sığınmadan bir yandan değişiklikler yapmalıyız ve diğer yandan da puanlar almalıyız. Bunu yapabilir miyiz, yaparız. Şehitlerimizre Allah'tan rahmet eylesin diyorum. Her maçın sabahı bu haberlerle uyanıyoruz"

Ajansspor

kendisine çok iyi bir taktik veriyorum beni iyi dinlesin bu ülke futbolundan uzak dur ve artık git torununu sev otur evinde milli takım maçlarını seyret başarı kendiliğinden gelecektir.

Kafa yorma toplantısı yapmamız lazım. 3 maçta 2 puan. Hırvatistan ile İzlanda deplasmanlarının birinden beraberlikle, birinden de galibiyetle ayrıldık. Hiçbir şeye sığınmadan bir yandan değişiklikler yapmalıyız ve diğer yandan da puanlar almalıyız. Bunu yapabilir miyiz, yaparız. Şehitlerimizre Allah'tan rahmet eylesin diyorum. Her maçın sabahı bu haberlerle uyanıyoruz"

hep çoğul cümleler kurmuş sanki ben aldım ozanı volkanı cenk kadroya da yapmalıyız etmeliyiz
Sana karışanda yok rahatsın 3 ay yatış sonra maç yap rahat kafa hala analiz yapmalıyız diyor
ilk önce sen evlatlarını çağırma

Var şutumuz.90 artı 3 te Hakan 35 metreden havaya dikti.Gerçekten müthiş bi takım çıkarmışsın tebrik ederim.

Üst Alt