Terim: "Rangers'ı Avrupa Ligi değil Şampiyonlar Ligi rakibi olarak görüyorum" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Terim: "Rangers'ı Avrupa Ligi değil Şampiyonlar Ligi rakibi olarak görüyorum"

Fatih Terim: "Rangers her hattıyla önemli bir takım. Avrupa Ligi değil Şampiyonlar Ligi rakibi olarak görüyorum onları."

Fatih Terim: "Her şeye rağmen evde oynamanın bir avantajı var. Pazar günü maç oynuyorsunuz, Çarşamba dört saatlik uzun bir yolculuk yapıyorsunuz. Ne olursa olsun, içeride oynamanın bir avantajı var."

Terim: "Arda iyi durumdaydı ama ağır ateşi olduğu için oynayamayacak. Olsaydı iyi olurdu ama Babel'in Arda'yı aratmayacağını düşünüyorum."

Terim: "Lig maçlarının telafisi vardır ama bu tip maçların yok."

Terim: "İyi mücadele, sakin bir oyun ama her şeyini veren bir bütün takım istiyorum sahada. Ciddi bir rakibimiz var, bu yüzden oyuncularımdan bunu bekliyorum. Buradan çıkarsak, grup aşamalarında daha rahat çıkabileceğimizi düşünüyorum."

Terim: "40 maç lig, 10 maç da Avrupa maçı olacağı için tüm takımı kullanmak zorundasınız. Dolayısıyla her oyuncu bizim için değerli."

Terim: "Hagi benimle 4 sene çalıştı. Büyük başarılara imza attı. Oğlu da cok iyi ve yetenekli bir oyuncu. Umarım babasını geçer ama Hagi'yi geçmek de kolay değil."

Terim: ''Steven Gerrard, kariyerine çok iyi başladı. Oynattığı oyunu ve futbola yaklaşımını çok beğeniyorum. Futbolculuğu da asla tartışılmaz. Hocalık kariyeri de gitgide yükseliyor.''

Galatasaray'ın UEFA Avrupa Ligi play-off turundaki rakibi Rangers, bu sezon hiç maç kaybetmedi .9 hafta sonunda 7 galibiyet ve 2 beraberlikle 23 puan toplayan ve maç fazlasıyla ligin zirvesinde yer alan Rangers, bu karşılaşmalarda 22 gol atarken kalesinde 3 gol gördü.

Galatasaray'ın UEFA Avrupa Ligi play-off turundaki rakibi Rangers, bu sezon hiç maç kaybetmedi .9 hafta sonunda 7 galibiyet ve 2 beraberlikle 23 puan toplayan ve maç fazlasıyla ligin zirvesinde yer alan Rangers, bu karşılaşmalarda 22 gol atarken kalesinde 3 gol gördü.
Son 3-4 maçın özetine baktım adamlar çok formda.

Bu kadar erken böyle ciddi bir rakip gelmesi şansızlık.
Daha biz transfer yapacağdık tüh çok erken oldu bu maç, diyecekler maçtan sonra.

Güvendiğim tek şey Avrupa'daki ismimiz ve formamız.
Kimleri yenmedik ki biz o deplasmanlarda.
Yine yeneriz yine turlarız.

Gscimbom mobil

Tabii. Hoca low cost uçuşla sıkış sıkış yoruluyordur uçakta.

Bahanen bu olmamalı. De ki, “adamlar futbolun iliminde bizden çok önde. Bizim gibi oyunculara 5-6 milyon saçmıyorlar, ama sistemleri var. Futbolcu yetiştiriyorlar, oysa biz hazırcıyız. Para ile takım kurabiliyoruz”

Böyle söyle. Adam haklı diyelim. Yok yorgunduk. Yok Rangers’ı ŞL takımı olarak görüyorum. Zeki Müren de bizi görüyor mu hocam?

hocanın her açıklamasından nem kapan ve eleştirenler çoğalmış yine :) Gönderin hocayı bulun hadi daha iyisini.
Beşiktaşta Sergen hocanın bizde Fatih hocanın yaşadıklarını yaşatın hadi Nagelsmann adayınıza , hayal kurmak kolay Türkiyede gerçekleştirebilmek olay.
Olmuyor işte
D.Özbek neresinden tutsan elinde kalır M.Cengiz yalancı ve beceriksiz , Ü.Aysal desen hülleci batırdı bizi.. Ben demiyorum taraftarın %90'ı bunları diyor konuşmalar hep böyle e hadi bu yönetimi yollayın yeni bi yönetim gelsinde bahaneci çakma efsane Terimi yollasın onlar bulsun Nagelsmanınızı.

çok fm oynamayın arkadaşlar , açın yönetimlerdeki şahıslara bakın (tüm takımlar) sonra bi' sokağa çıkın Ülkede neler yaşanıyor bakın , açın yalan söylemeyen bir Ekonomist dinleyin sonrada bahaneci Terim gitsin diyin tamam mı ? ;)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst Alt