Terim Sert Çıktı: "Kendinize gelin!" - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Terim Sert Çıktı: "Kendinize gelin!"

Dünyada 1. Lig düzeyinde 9 yılda 8 şampiyonluk aşan hoca olsa kıyaslama yapabilirdim.. Fatih hocanın emsali olmadığı için örnek veremiyorum ; )

Sen dedin Fatih hoca'ya sabir edilmiyor, baskasi olsa farkli olurdu diye. Ben boyle bir isin hatirlamiyorum. Sporda dun yok, bugun var. Ferguson ve Wenger disinda benim aklima gelen bir isim yok. Onlar da zaten ekol olmus isimler. Fatih Terim de oyle olsun cok isterdim dogrusu. Ama o Avrupa'ya gitmek istedi. Milli takima geri dondu falan. Imparatorlar zirt pirt gidip gelmez. Kalirlar emekli olana veya olene dek.

Yerlerine de birilerini birakmis olurlar genelde.

Fatih Hoca formsuz ama bizim ligimiz kendi dinamikleri olan bir lig. Kariyer sahibi yabancı hocalar Türkiye de başarılı olabilir ben buna inanıyorum ama hangi takımda o sabrı gösterecek taraftar, yönetim var? Mourinho gelsin Zinade gelsin çok övülen Marco Rose gelsin 5 hafta sonra homurdanmalar yarım sezonda istifa sesleri çıkmaya başlar. Futbol da başarı 1 günde elde edilecek bir şey mi? Özellikle her sene klüplerin tamamen yeni oyuncularla takım kurduğu ligimizde mümkün mü? Fatih Hoca ya güveneceğiz başka şansımız pek yok şampiyon olamazsa da başarılarıyla kredisi var canı sağ olsun.

yabancı hocalar ne zaman şampiyon yapmış sorusunun cevabı galatasaray hatta türk futbol tarihinde gizli isteyen açıp bakabilir

son 10 senedir oluşan türk teknik direktör mafya düzenini göz önünde bulundurarak yeniden bakın

ha bir de oynattıkları oyuna bu ülkeye verdiklerine de bakın

1- İyi futbol - Şampiyonluk - Gelişim - Avrupa kupalarında başarı (Çeyrek final)

2- Kötü futbol - İte kaka şampiyonluk - Her yıl sıfırdan kadro kur - Avrupa kupalarında hüsran (Gruplardan çıkamamak)

1 mi 2 mi önce bunun kararını verelim. Sonra hoca tartışmasına girelim ;)

Üst Alt