Terim Yine Onu İstiyor ! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Terim Yine Onu İstiyor !

Cevap: Terim Yine Onu İstiyor !

90 dakika maçını izlemedim hiç ..

Bu arada galiba Nuri Şahinle ilgileniyoruz :)

Futbol_Mercado Futbol_Mercado

El Galatasaray está interesado en el mediocampista turco del Real Madrid, Nuri Sahin.

24 dakika önce

Kesinlikle. Kim ne derse desin geçen hafta Elmander'in yerinde o olmuş olsaydı mutlaka golü yazardı.

yerinde olsaydi demeyelimde , elimizde iyi bir yerli daha olurdu. Elmander gününde degildi her mac gol beklemek ayip olur, bazen olmadimi olmuyor , TD hamle yapmasi gerekir ozaman , ama ben TD olsam ha simdi atacak ha simdi atar diye bende cikartmazdim belki

Yigit bence 2 milyon Euro edecek bir oyuncu degil. Ama isin ucunda Aydın ve Serkan'dan kurtulmak varsa, deger.

Sezon başındada aynı şeyleri söylemişti. Manisa leşlik yaptı. Birde stoperleriyle ilgileniyormuşuz galiba. Umarım ikiside gelir. Ben Yiğitin gelmesini istiyorum. Kazımın yerine ilaç gibi gelir.

Klubune gitmek istediğini ve anlayış beklediğini söyledi... Manisa bu durumda satar bana kalırsa...

Yigit Gökoglun su an için aradigimiz adam degil, bize skor yapacak adam lazim, kanat veya göbek'ten. Yigit çok skorer bir oyuncu degil.

Yigit Incedemir rotasyonda iyi is yapar ama. Melo yoklugunda felan.

Bana önce çizgiye inecek adam lazım. Skoru nasılsa buluruz. 10 hafta geçti daha bir tane çizgiden asistimiz yok!!!

Yigit Gökoglun su an için aradigimiz adam degil, bize skor yapacak adam lazim, kanat veya göbek'ten. Yigit çok skorer bir oyuncu degil.

Bağıra bağıra Arshavin diyorsun renkdaş. Haklısın Arshavinden başkasının gelmemesi lazım.

Üst Alt