Terim’den Elmas’a Cevap: “Kimseyle ilgili çalışma yapmadım. Yapsaydım sonuç böyle olmazdı” | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Terim’den Elmas’a Cevap: “Kimseyle ilgili çalışma yapmadım. Yapsaydım sonuç böyle olmazdı”

Fatih Terim: "Son dönemde Galatasaray'da en büyük pişmanlığım, hiç veli toplantısı yapmadım!"

Fatih Terim: "Kimseyle ilgili çalışma yapmadım. Yapsaydım sonuç böyle olmazdı! 11 Haziran'da seçim var. Sonrasında konuşuruz!"

Fatih Terim: “Şampiyonluğumuz elimizden alındı.”

Fatih Terim: “Pandemi dönemi ve sonrasında şampiyonluk kaçırılan sezonda yapayalnız bırakıldık”

Fatih Terim: "Ben her yerde Galatasaray'ın haklarını savundum ve yapayalnız kaldım. Galatasaray'ın hakları çalınırken kimse bunun karşısında durmadı.Benim derdim kişisel değil... Aysal, Cengiz, Elmas değil! Beni yalnız bıraktılar! Galatasaray'ın haklarını savunurken yalnız bırakıldım! Benim derdim Galatasaray'ın haklarını savunmak”

Gökhan Dinç - Spor Gecesi

Son düzenleme:
TFF zaten sana kafayı bu yüzden taktı hocam, en baştan seni etkisiz hale getirdiler ki kaos ile zaten Galatasaray karışır TFF'ye itiraz eden yönetici olmaz diye düşündüler ve haklı çıktılar

Ödlek yönetimler sayesinde yalnız kaldığı doğrudur.

Tek başına hem TFF, MHK, hem takip kulüp başkanlarına cevaplar verip, hem de şampiyonluk için mücadele etti.

Yönetimden herkes sus pustu bu arada.

Ardayi aldırmak için Mehmet agarin bile devreye girdiği dönem oldu nasıl yalnızlıksa. Sergende yalnız kaldı zamanında, başkan sözleşme uzat vs diye taraftarın önüne attı, adam dediki bunun konuşma yeri basın toplantısı midir? Ha Sergene söylemlerinden dolayı ceza verilmedi o ayrı. Sen istemediğin en ufak durumda yönetimi ateşe attın. TFF husumetinde Galatasaray i kalkan olarak kullandın, Galatasaray i ezdirdin her platformda.

Tff ve kurulları ile KOÇ yapmadığını bırakmadı. Bir tane yönetici çıkıp “. sizin belanızı adam olun” diyemedi, ilk defa bir kulüp çıkıp başka bir takımın teknik direktörünü direkt hedef aldı, orada bile şerefsizlere karşı hoca savunulmadı. Her şeye hoca cevap vermek zorunda kaldı, sürekli ceza aldı. 6 hafta üst üste kasten puanlarımızı gasp ettiler, şampiyonluğunuzu çaldılar, bir yönetici laf etmedi sonra hoca işine baksın denildi. Derbide faul uydurup golümüzü iptal edip 2 dakika sonra aynı faulü dolayısıyla penaltıyı lehimize çalmadılar, ona bile ses edilmedi. 35 hafta sahada hakkı yenen Altay’a bile bizim maçta penaltı çalmak için pozisyonu 28 dakika izledi hakemler ulan o da mı zorunuza gitmedi? O adamların bile korunduğu tek maç bizimle oynadıkları maçtı.

Hocanın bakmaması gereken alanlarla ilgilenmesi gerekenler oralara baktı mı? Hayır.

Hoca haklı.

Röportaj verdiği kişiye mi yanarsın, laf soktuğunu zannettiği cümlenin bayağılığına mı? Hak korumak ise derdi buyursun aktif olarak yönetimlerde,elini taşın altına koyarak,e hali ile maaşsız yer alsın. Gerçekten ne cevap vermiş diye trafikte açıp dinledim. Gökhan Dinç "hoca, biz konuşmamız gerektiğini düşündüğümüz zaman konuşuruz dedi" dedikten sonra büyük bir kahkaha atıp kapattım.

Üst Alt