Terim'den Yasin'e Sözleşme Sözleri | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Terim'den Yasin'e Sözleşme Sözleri

fatih-terime-hosgeld-b30bab3773000702c174.jpg

Üst üste alınan iyi sonuçların yanı sıra kalan 8 hafta öncesi oyuncularının formlarının yükselmesi Fatih Terim’in keyfin yerine getirdi. Bir çok mevkiide sıkıntı yaşamasına rağmen kadroda bulunan herkesi hazır tutmak adına ekstra çalışmalar uygulatarak takımdan maksimum fayda alan Terim, her oyuncusuyla yakından ilgilenerek motive ediyor. Donk ve Sinan Gümüş’ün performansını artıran Terim, Yasin’le de özel olarak ilgileniyor ve “sana son dönemeçte ihtiyacım var. Yeni sözleşme istiyorsan. Önünde sadece 8 hafta kaldı” diyerek bir konuşma yaptı.

bunu ben de yapıyorum, sezon sonu göndereceğim oyuncuya sözleşme için gazı veriyorum .Biraz performansı artınca elden çıkartıyorum.

fm'den bildirdi..

Fotoh torom transferden onlomoyor.

Aynen şunu deseydi oğlum yeteneksiz vasıfsız yasin seninle devam etmeyeceğiz senle olmuyor bu işler. Sonra herhangi bi rodri sakatlanmasında orda donku oynatırız herhalde o motivasyonla.

Fotoh torom transferden onlomoyor.

Aynen şunu deseydi oğlum yeteneksiz vasıfsız yasin seninle devam etmeyeceğiz senle olmuyor bu işler. Sonra herhangi bi rodri sakatlanmasında orda donku oynatırız herhalde o motivasyonla.

Sakatlık olduktan sonra Ha yasini oynamiş ha sen oynamişsin ne fark edecek?
Oynadığı maçlar da ne hayrını gördükte kalan 8 haftada bizi kurtaracak.
Terim o kadar furbolcudan anlasaydi eğer yasinin yeteneksiz oldugunu kendisine devre arası söylerdi ve postalayip yerine yasinin 2.devre alacağı 500 bin euro ile bir oyuncu kiralar veya altyapı dan oyuncu bulurdu.
Bak mesela tüpçü ne yaptı;
Terim'e seninle sevam etmeyeceğiz dedi ve kapıya koydu.
İşine yaramayacak isimlerle zorla anlaşmanin anlamı yok,tabi başka bir çıkarın yoksa

Adam gibi futbol izlemek için,
Hemen şimdi futbolu bilen Alman hoca!

Üst Alt