Terim'e Şok Tepki! ''Ahımız var hocam!'' | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Terim'e Şok Tepki! ''Ahımız var hocam!''

14102014_-Ahimiz-var-hocam-.jpg

2016 Avrupa Şampiyonası Elemeleri A Grubu'nda deplasmanda Letonya ile 1-1 berabere kalan ve oynadığı üç maçta 1 puan alabilen Türkiye A Milli Futbol Takımı, Riga'dan kalkan Türk Hava Yolları'na ait özel bir uçakla saat 04.00'da Atatürk Havalimanı'na geldi.

"AHIMIZ VAR HOCAM"

Bu sırada bir taraftar Milli Takım Futbol Direktörü Fatih Terim'e, "Ahımız var hocam. O kadar insanını bu milli takım üzerinde ahı var. Şikeden maruz olmuş bir sürü insan var. Biz bu takımın nasıl taraftarı olalım hocam, onu söylesenize hocam, lütfen söyleyin. Ben taraftar olarak buradayım hocam sen yine bize sırtını dönüyorsun. İlla 10 bin kişi mi gelelim hocam" dedi.
Başka bir taraftar da Terim'in yanına gidip, "Hocam Allah sizi başımızdan eksik etmesin" diyerek teselli etti.

"NAZAR DEĞMESİN"

Bir diğer taraftar ise A Milli Takım oyuncularına şu sözlerle tepki gösterdi:

"75 milyonu coşturdunuz maşallah. Nazar değmesin. Aldığınız paralar helal olsun. Harbiden gurur duyuyoruz milli gururumuzsunuz."

DHA

Son düzenleme:
"Ahımız var hocam. O kadar insanını bu milli takım üzerinde ahı var. Şikeden maruz olmuş bir sürü insan var. Biz bu takımın nasıl taraftarı olalım hocam, onu söylesenize hocam, lütfen söyleyin. Ben taraftar olarak buradayım hocam sen yine bize sırtını dönüyorsun. İlla 10 bin kişi mi gelelim hocam"
Diyen arkadaşın Trabzonspor lu

Başka bir taraftar da Terim'in yanına gidip, "Hocam Allah sizi başımızdan eksik etmesin" diyen arkadaşın Letonya lı olma olasalığı oldukça yüksek.

sikeci pisliklerle is birligi yaparsan böyle olur ft

bundan sonra basarısız olmaya mahkumsun ft

sen pisligin sikecilerin düzenbazların yanında olmayı tercih ettin ft

Şikeci pisliklerle yan yana olmanın sonu bu işte ilahi adalet dedikleri tamda bu.

2008 şampiyonasında milli takımın kazanması için her saniye dua eden insanları bu takıma düşman ettiniz.

Fatih Terim gerçekten adaletin olduğu yerde olsaydı hiç böyle duruma düşmezdi.
Bunlar gerçekten daha iyi günleriniz.

A Milli Takım'ın kötü gidişine değinen Sinan Engin, "Biz 2016'ya falan gidemeyiz. Galatasaraylılar 'ah etmiş olabilir mi? Çünkü niye? Çok iyi giden bir Galatasaray vardı. Çalışan da bir teknik direktörü. Sonrasında teknik direktör oradan ayrılmak zorunda kaldı." dedi.

Ahmet Çakar ise, "Şimdi 'ah' şuradan başlıyor. Yıldırım Demirören'in federasyon başkanı olmasından... Fatih Terim'in Abdullah Avcı gelmesinden sonra belli şekilde imza atıp atmadım demesinden, Fatih Terim'in Galatasaray ile konuşurken milli takım ile flört etmesi. Bu da açıklandı Ünal Aysal tarafından, onun yalancısıyım. Hayatımdan biliyorum; çok afedersiniz benim saçım başım, kıçım başım ayrı oynadığında Allah bana bir ders veriyor. Başıma bir iş geliyor. 3 maç 1 puan, 2016 hayal oldu. Fatih Terim'in kendine yakışanı yapması lazım. Yarın bir gün neden istifa etmiyorsun, parayı mı kovalıyorsun derler" ifadelerini kullandı.

Ahmet Cakar cok guzel konusmus bu defa (hayret)

Hem ona hem de TFF'yi işgal eden o zatta sağlam beddua ettim bizi bu hale getirdiler bu iyi günleri daha burnundan fitil fitil gelecek inşallah o bizi zorda bırakıp artist artist gittiği günler..

ünal başkan gibi vizyoner biriyle çalışıp daha da yükselecekken tüpçü gibi baba parasıyla kendini nimet sanan adamın peşinden gittin halin ortada inşallah daha da beter olursun

Helal olsun bu adama valla. Resmen rahatladım adamın dediklerini duydukça. Parator da çaresizce izlemekle yetinmiş.

Duygularımıza tercüman olmuş adam.
Bu milli takım üzerinde hepimizin ahı var.
2008 avrupa şampiyonasında milli takım için dua eden insanları bu takıma el birliğiyle düşman ettiler.

Galatasaray'dan ayrıldıktan sonra şike lobisi ile anlaşmasaydı şuan hala bütün taraftarların gönlü taht kurmuş bir isim olarak kalacaktı.
Ama o kendi sözünü çiğnedi adaletin olduğu yerde olmayarak düzen adamı olduğunu gösterdi bizlere.

Üst Alt