terim'in galatasaray düşmanının nikahına şahitlik yapması - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

terim'in galatasaray düşmanının nikahına şahitlik yapması

Belirli bir statü sonrası bu işler böyle oluyor beyler. Siz sanıyor musunuz ki siyasetçiler meclis dışında kavga ediyor? Bir çoğu oturup sohbet ediyorlar. Futbolda da maçta birbirine yumruk atan adamlar hafta sonu gece kulüplerinde beraber eğleniyorlar. Bir statüden sonra kamera önünde konuşulanlar ile normal yaşantıları çok farklı oluyor bunu kabul edelim. Bunun dışındaki işler Fatih Terim ve iç dünyasıyla ilgili , evlenen adamın dediklerinde bir sakınca görmüyor demekki.

Kimse senin benim gibi Galatasarayli degil renktaslarim. Eminim bu forumda Galatasarayda oynamak icin ustune para verirdi, bazen diyorlar ya arda sabri vesaire bos kagida imza attilar. Lan biz sabri kadar futbolcu olsak yillik 50bin euroya kopek gibi oynardik, son nefese kadar herseyimizi verirdik. Fatih hoca oyle Galatasarayli ki ondan daha buyuk Galatasarayli yok ama maasida fena degil yani. Haa hakediyor o parayi, yabanci olsa belki daha fazlasini verirdik. Ama kimse bana gelip demesin Fatih Terim fanatik Galatasarayli. Zamaninda demiroren ile omuz omuzaydi, zaten o gunden sonra hoca benim gozumde dustu. Yarin ali koc ile nihat ozdemir ile ayni masada olursa hic sasirmam.

Üst Alt