Terim'in Yardımcıları Elmander ve Hasan Şaş İddiası! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Terim'in Yardımcıları Elmander ve Hasan Şaş İddiası!

Christmas wishlist:
Fatih Terim...
Hasan Sas...
Elmander...
Scott Piri...
Mondragon...
Wesley Sneijder (as player/assistant)...

Envoyé de mon iPhone en utilisant Tapatalk

Hasan şaş'ın gelmesi bence elmander'den daha işimize yarayabilir , Sonuçta Fatih Terim'in en güvendiği yardımcılarından ve ileride kendini geliştirmesiyle bizim TD'miz olabilir Hasan şaş
Ayhan, Tudor'un yanında bile vasıfsız kaldı, şey yapmadı. Hasan Şaş'tan teknik direktör olmaz ama işe yarayan bir yardımcı olur. Ayhan'a göre sert bir adam ve lafını geçiriyor herkese, tabi Terim'in yardımcısı da böyle olmalı.

HTC U11 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Elmander olayı mümkünse eğer harika olur. Bir de kesinlikle Taffarel tekrardan kulübe kazandırılmalı. Ligin ikinci yarısında formda bir Muslera'ya çok ihtiyacımız var.
Valla bana kalsa Drogba'yı bile getirirdim. Adamın yapacağı reklam bile faydalı olur kulüp adına. Ujfalusi'yi de alt yapı antrenörü yapsak belki adam akıllı 1-2 savunmacı çıkar. Bir sürü karakterli adam geldi geçti şu kulüpten ve bunlardan faydalanabiliriz hala. Futbol hayatı 2 sene sonra bitince Melo'yu da getiririz antrenör yaparız. Şu bebeleri eğitecek adam lazım.

Gökmen Hasan degil, Levent Sahin olacakmis diyo

hasan değil değilde hasanla ilgili bilgim yok diyor gökmen, levent ve elmander yüksek ihtimal demiş bence hasan da olur. Levent de olabilir idman yaptırma, taktik v.s işlerine daha hakim hasanda bunlar yok. Ümit davala bakıyordu bu işlere önceki dönemde.

Ayhan, Tudor'un yanında bile vasıfsız kaldı, şey yapmadı. Hasan Şaş'tan teknik direktör olmaz ama işe yarayan bir yardımcı olur. Ayhan'a göre sert bir adam ve lafını geçiriyor herkese, tabi Terim'in yardımcısı da böyle olmalı.

hocam sonuçta bizde TD yaşları +55 den başlıyor ülke olarak hasan şaş 6-7 veya +10 yıl bizde yardımcı TD olarak çalıştıktan sonra olabilir td , öğrenen bir insan olduğunu düşündüğüm için TD olabilir diyorum.

Şuan en iyi antrenörlerden biri Mourinho da zamanında yardımcı antrenördü ama burada ki önemli nokta kendini geliştirmesi.

Hasan mutlaka olmalı Fatih hocadan sonra teknik direktörlük koltuğu en çok ona yakışır.

Bize hırslı ve başarısızlığı kabullenmeyecek hocalar lazım.. tudor gibi yenilsekte liderdik sünepeliklerini kabullenemiyorum

Hasan mutlaka olmalı Fatih hocadan sonra teknik direktörlük koltuğu en çok ona yakışır.

Bize hırslı ve başarısızlığı kabullenmeyecek hocalar lazım.. tudor gibi yenilsekte liderdik sünepeliklerini kabullenemiyorum

Hasan Şaş bence Galatasaray'da TDlük yapabilecek en son adamlardan Doruk. Taktik bilgisi yetersiz insanlarla çalışmamalıyız. Yardımcı olarak olabilir ama.

Üst Alt