Testi Negatif Çıkan Gelin Düğünden 4 Gün Sonra Koronavirüs Nedeniyle Hayatını Kaybetti - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Testi Negatif Çıkan Gelin Düğünden 4 Gün Sonra Koronavirüs Nedeniyle Hayatını Kaybetti

Namustan bahsediyorsun ne hanımköyü

Yav ne namusu, bir cinsiyet eşitsizliğini ortaya koyuyoruz. Dalyan gibi herifsin, anlattığına göre hayata başladığın borç kadar düğüne para harcamışsın, bu kadar zor kazanılan paranın bu kadar haybeye harcanması nereden baksan müsrifliktir.

Sonu hayırlı olsun bu arada.

Yalı düğünü 200 davetli için KDV dahil 213 bin lira ama düğün pastası ve konaklama dahil 🤣

Foto video çekimi 26 bin

Organizasyon sanatçı süsleme davetiye 35 bin çellist dahil ama ;)

Kına hamam dahil 27 bin

Gelinlik damatlık araba 30 bin

Nişan pasta tepsi çikolata 2 set vesaire 30 bin gitti annemin yüzüğü kafam kadar ederi bir o kadar eder yakut

Eşyalar 200ü geçti

Balayı da 50yi bulur Hint okyanusunu gezip foto atacağım buraya şef yüksek müsaadelerinizle

Atalarına yakışır bir düğün oluyor Bihruz Bey. Tam ittihatçı şatafatı, savurganlığı...

Yav ne namusu, bir cinsiyet eşitsizliğini ortaya koyuyoruz. Dalyan gibi herifsin, anlattığına göre hayata başladığın borç kadar düğüne para harcamışsın, bu kadar zor kazanılan paranın bu kadar haybeye harcanması nereden baksan müsrifliktir.
Nereden biliyorsun ki Dalyan gibi olduğumu

Eksi 3.5 trilyonla başladım o kadar harcamadım millet 1.5 milyona Çırağan’da düğün yapıyor güncel fiyatları biliyorum sorduk

Sen bahsetme başkasının namusundan yine de

Nereden biliyorsun ki Dalyan gibi olduğumu

Eksi 3.5 trilyonla başladım o kadar harcamadım millet 1.5 milyona Çırağan’da düğün yapıyor güncel fiyatları biliyorum sorduk

Sen bahsetme başkasının namusundan yine de

Fotoğraf paylaşmadın mı abicim daha yeni. Üçün beşin hesabını bilmem, yorum yapıyorum sadece.

Kimsenin namusundan bahsetmedim, kadın-erkek eşitsizliğinden bahsettim. Ama sen bu konuda bir rahatsızlık duymuyorsan ne mutlu sana, Allah bir yastıkta kocatsın.

Fotoğraf paylaşmadın mı abicim daha yeni. Üçün beşin hesabını bilmem, yorum yapıyorum sadece.

Kimsenin namusundan bahsetmedim, kadın-erkek eşitsizliğinden bahsettim. Ama sen bu konuda bir rahatsızlık duymuyorsan ne mutlu sana, Allah bir yastıkta kocatsın.
Amin ecmain ben zaten kendim yaptım talep edilse yapmam dedim başkasının özelinde eşitsizlikten dem vurabilirsin

Üst Alt