Tier 1 - Tete’ye Transfer Teklifleri Geldi - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tier 1 Tete’ye Transfer Teklifleri Geldi

Ayrılması durumunda takıma olumlu olumsuz etki edecek bir durumu görünmüyor. Kiralık + zorunlu satın alma opsiyonu ( 7.5 - 15 ) arası makul gibi. Direkt satılırsa da iyi olur fark etmez. Çok fazla şans verildi. Hatta genel bakarsak ilk başta olumlu olumsuz etki yok dedim ama, son zamanlarda oyunumuza ket vurduğu da söylenebilir. Bence iyi çalışmıyor, kendine bakmıyor. Mevzu yetenek daha sonra.

Kendi oyuncumuzu kötülemede çok iyiyiz gerçekten. Boey'e de aynı muamele yapılmıştı zamanında. Tete'ye sene sonuna kadar zaman vermek gerekir. Hava, 10m üzeri teklif gelirse devre arası da vedalaşılır ama oyuncuyu değersizleştirmeye gerek yok.
Bir futbolcumuzu isteyip şu foruma gözatan bir kulüp olsa, ya teklifini yarıya indirir ya da geri çeker. Burası ezelden beridir futbolcusunu yerin dibine sokar, değersizleştirir. Bilhassa algıcı kuş üyeler bu konularda gezişir.

Fener taraftarı da tam aksini yapar. Sametten bile zarar etmez. İşe hile hurda da ekleyip bonservis rekorları kırar.

Sonra da gscforum üyelerimiz gelir bir de burada "biz futbolcu satamıyoruz" diye ağlar.

Aynı döngü hep tekrar eder durur.

Beni bile delirtse de sezon sonuna kadar Tete'ye sabretmek gerekiyor. Boey ilk senesinde ne haldeydi? Büyük bir sözleşme yapıldı belki kendini bulur.

Kendi oyuncumuzu kötülemede çok iyiyiz gerçekten. Boey'e de aynı muamele yapılmıştı zamanında. Tete'ye sene sonuna kadar zaman vermek gerekir. Hava, 10m üzeri teklif gelirse devre arası da vedalaşılır ama oyuncuyu değersizleştirmeye gerek yok.
Ziyech kalacaksa tete çok da forma bulamayacak. Şu ana kadar oynadığıyla da bedava gitse üzülecek kişi yoktur. Bonservis 1 euro dahi olsa kardır

İyi bir teklife gelmeden satmamak lazım.Ziiyech sakatlanırsa Batış yek kalacak o bölgede herkese ihtiyacımız var Nelsona da Teteue de.Yıllık ücretinin maliyeti hesaplanmıştır .O kadar riske girip mahkemelik adam kaptık sonra yalvar yalar göndermeye çalışmak tam bizlik iş.1.7 milyon yarı yıllık parası.Bu paraya kimseyi ne bonsla ne yıllık ücretle getirtemeyşx devre arası.Hem değerini düşürmemek lazım

Tete’nin performansini morutan ile karsilastiriyorum,birbirine yakin bir performans durumu var

Ama tete’nin yillik ücreti neredeyse 4 milyon euro,morutan’in ise 1 milyon euroydu

Iki oyuncu da yetenekli ama özgüven eksik

Bu yüzden tete den cikis yapmak saglikli olur gibi,4 milyon alacak bir performans sergilemiyor

Barış-Ziyech varken oynayamaz, kulübede otursun diye de zaman vermeye lüzüm yok diye düşünüyorum. Bu ikisini kesecek bir performans gösterme olasılığı da yüzde kaç size bırakıyorum. Bu maaşla talibi çıkması bence tek başına gayet olumlu bir gelişme..

Üst Alt