GSC Haber - Tetê Resmen Galatasaray'da - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Tetê Resmen Galatasaray'da

Tete hayırlı olsun. Açık konuşmak gerekirse Zahanın geldiği ve Rashicanın geleceği noktada Tete çok mu gerekliydi? Bilmiyorum. Ama Shakhtar döneminde ve Lyon dönemlerinde çok iyi işler yapmış ve Leicester dönemindede iyi oynamış bir oyuncu. 23 yaşında ve Brezilyalı aynı zamanda. İyi taraflarından bakmak en doğrusu neticede biz taraftarız. Hoşgeldin InCollage_20230810_020508729.jpg

SM-M127F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

23 yaşında, Brezilyalı, Solak, EPL, Ligue 1 görmüş özellikle Şampiyonlar Liginde Real Madrid maçında yaşattıklarını Avrupada Madridista olan biri olduğu için unutamıyorum. Sayısal anlamda kalabalık bir mevki dahi olsa cidden Tete harika transfer. Elit seviyede kanat rotasyonumuz oldu harbiden. Hoşgeldin Sambacı Tete InCollage_20230810_212114316.jpg

Tete bizimdir! Muhteşem bir oyuncu. Daha öncede dedim gerekliliği tartışılır ama 23 yaşında ve Shakhtar dönemi başta Lyon ve EPL de Leicester formasıyla harika işler yapmış bir oyuncuyu getirmek büyük iş. Tete, Zaniolo, Kerem, Zaha ve İcardi inanılmaz hücum ayakları ve ligin çok üstünde. Sezon bitmiştir diyebiliriz sanırım. Hoşgeldin Sambacı InCollage_20230810_020625353.jpg

Üst Alt